ЮРИДИЧНИЙ ХАРКІВ ПЛЮС
Законодавство України / нормативні документи / правова допомога / послуги юриста / адвоката
Головна
Список баз
Допомога
Законодавство України
ПОШУК ПО ВСІЙ БАЗІ
2595 Про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності"
2597 Про внесення змін до статті 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"
414 Про затвердження Порядку проведення тендерного відбору організаторів торгівлі цінними паперами для продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, що належать державі
418 Про затвердження Змін та доповнень до Положення про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного фонду акціонерного товариства, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 08.04.98 N 44 (у редакції рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.10.2000 N 158, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.10.2000 за N 753/4974)
596 Про затвердження Змін до Порядку надання державними органами приватизації згоди на подальше відчуження та передачу в заставу об'єктів, обтяжених зобов'язаннями їх власників перед державою
Copyright © 1996 - 2025 by LICA