УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 06.09.2004 № 2419

Про заходи по забезпеченню правопорядку при проведенні пікетування

Розглянувши повідомлення ХОО партії «Реформи і порядок» (Варченко І.Г.), громадського комітету «За правду» (Золотарьов Є.В.), про пікетування, на підставі ст.38 і керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Прийняти до відома, що 7 вересня 2004 року з 15.00 до 16.30 членами та прихильниками ХОО партії «Реформи і порядок» , громадського комітету «За правду» (всього близько 50 чоловік) буде проведено пікетування напроти входу в обласне управління МВС України в Харківській області (вул. Раднаркомівська, 5).

2. Звернути увагу організаторів зазначеного заходу на те, що вони та учасники пікетування зобов'язані дотримуватись вимог чинного законодавства України щодо порядку проведення громадських заходів та несуть відповідальність за його порушення.

3. Запропонувати міському управлінню УМВС України в Харківській області (Дятлов В.І.) вирішити питання забезпечення громадського порядку під час проведення пікетування 7 вересня 2004 року.

4. Контроль за забезпеченням громадського порядку, виконанням вимог чинного законодавства покласти на відділ громадської безпеки і оборонної роботи (Топчій В.О.).

Перший заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради В. Бабаєв