ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Харків

11.07.05 № 320.

Про передачу автомобіля ГА3-66 з балансу спеціальної загальноосвітньої
школи - інтернату І-ІІ ступенів № 55 для дітей з вадами розумового розвитку
м. Харкова комунальної власності на баланс обласного навчально-виховного
комплексу для дітей з вадами розумового розвитку - сиріт та позбавлених
батьківського піклування (м. Богодухів)


Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 березня 1999 року № 212 "Про повноваження з управління державним та комунальним майном" у редакції розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 листопада 2004 року № 495, ураховуючи звернення керівників спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І—II ступенів № 55 для дітей з вадами розумового розвитку м. Харкова комунальної власності, обласного навчально-виховного комплексу для дітей з вадами розумового розвитку - сиріт та позбавлених батьківського піклування (м. Богодухів) та погодження Головного управління освіти І науки облдержадміністрації:

1. Передати автомобіль ГА366, державний номер ХІА 1947, 1992 року випуску, первісною вартістю 6932,00 грн., залишковою вартістю 0,00 грн. станом на 1 червня 2005 року з балансу спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І—II ступенів № 55 для дітей з вадами розумового розвитку м. Харкова комунальної власності на баланс обласного навчально-виховного комплексу для дітей з вадами розумового розвитку - сиріт та позбавлених батьківського піклування (м. Богодухів) шляхом вилучення з оперативного управління спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Ї-ІІ ступенів № 55 для дітей з вадами розумового розвитку м. Харкова комунальної власності та передачі в оперативне управління обласного навчально-виховного комплексу для дітей з вадами розумового розвитку - сиріт та позбавлених батьківського піклування (м. Богодухів)

2. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації (Бєлова Л.О.) у 5-денний термін надати до управління майном комунальної власності акт приймання-передачі.

3. Управлінню майном комунальної власності облдержадміністрації (Поливаний А.П.) забезпечити внесення змін до відповідної документації щодо обліку майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Я.П. Ющенка.

Голова обласної державної адміністрації А.АВАКОВ