Додаток № 9
до рішення XXXV сесії Харківської міської ради IV скликання «Про внесення змін до рішення ХХХІ сесії Харківської міської ради ІV скликання «Про міський бюджет міста Харкова на 2005 рік» від 29.12.2004р. № 238/04»
від 27.04.2005р. №___/05
Умови здійснення внутрішніх запозичень
до міського бюджету м.Харкова
в 2005 році:
Внутрішні запозичення до міського бюджету м.Харкова в 2005 році здійснюються згідно з наступними умовами:
1. Істотні умови запозичень до міського бюджету м.Харкова:
1.1. Запозичення до міського бюджету м. Харкова здійснюються у формі випуску облігацій внутрішньої місцевої позики.
1.2. Розмір запозичень (основна сума) – 100000,0тис.грн.
1.3. Відсоткова ставка за користування залученими коштами, відповідно до кон‘юнктури ринку капіталу – не більше 12% річних.
1.4. Відсотки за облігаціями погашаються щоквартально або раз на півріччя на умовах, встановлених відповідними договорами.
1.5. Період, на який здійснюються запозичення – 3 роки. Строк погашення основної суми боргу за облігаціями – не пізніше 31 грудня 2008 року.
2. Мета запозичень: залучення коштів для фінансування бюджету розвитку міського бюджету м.Харкова з метою придбання основних фондів для комунальних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, реалізації проектів капітального будівництва та реконструкції об’єктів міста, які фінансуються з бюджету розвитку міста.
3. Граничні суми витрат, пов’язаних із здійсненням запозичень до міського бюджету м.Харкова, в тому числі комісія та накладні витрати за запозиченнями (1,0%) – 1000,0тис.грн.
Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради –
начальник головного управління
бюджету та фінансів Т.Таукешева