УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від 06.12.2005 № 3222
Про заходи по забезпеченню правопорядку при проведенні культурно-розважального заходу
Розглянувши звернення директора дочірнього підприємства «Промоушен технології» Бейліна М.М. про проведення культурно-розважального заходу на майдані Свободи, на підставі ст. 38 і керуючись ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Дозволити дочірньому підприємству «Промоушен технології» проведення 10 грудня 2005 року з 14.00 до 18.00 на майдані Свободи передноворічної культурно-розважальної акції «Свято наближається» за участі в ній близько 100 осіб одночасно.
2. Звернути увагу організатора культурно-розважального заходу на необхідність дотримання правил техніки безпеки при проведенні зазначеного заходу.
3. ГУ з гуманітарних та соціальних питань (Сорока Л.С.) спільно з ХМУ ГУ МНС України в Харківській області (Юрченко В.М.) забезпечити оперативно-технічний огляд обладнання для проведення передноворічної акції з метою дотримання правил техніки безпеки.
3. Запропонувати міському управлінню УМВС України в Харківській області (Дятлов В.І.) у відповідності з розпорядженням міськвиконкому від 13.09.1995 року «Про забезпечення громадського порядку та безпеки громадян при проведенні масових заходів в м.Харкові» № 1231, на договірній з організатором основі вжити необхідні заходи для забезпечення правопорядку при проведенні культурно-розважального заходу 10.12.2005 року.
4. Контроль за забезпеченням громадського порядку, виконанням вимог чинного законодавства України покласти на відділ громадської безпеки і оборонної роботи (Топчій В.О.).
Міський голова В. Шумілкін