УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
Від 01.02.2006 №141
Про переведення квартири №18 по пр. Леніна, 13 у нежиле приміщення та надання дозволу гр. Долгову С.І. на реконструкцію цих приміщень під магазин непродовольчих товарів
Згідно договору купівлі-продажу від 21.06.96р. №6-21-13 квартира №18 по пр. Леніна, 13 належить гр. Долгову Сергію Івановичу на праві приватної власності.
Розглянувши клопотання гр. Долгова С.І., беручи до уваги технічне заключення про можливість реконструкції та дозволи відповідних служб: санепідемстанції, пожежної інспекції, рішення міськвиконкому від 04.06.2004р. №572 «Про затвердження Положення про порядок переведення жилих приміщень та жилих будинків в нежилі» на підставі ст. 14 Закону України «Про основи містобудування», рішення І-сесії Харківської міської ради IV скликання від 11.04.2002р. «Про порядок вирішення окремих питань в сфері містобудування та земельних відносин» (в редакції рішення IV сесії Харківської міської ради IV скликання від 19.06.2002р.), керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Перевести квартиру №18 розташовану в жилому будинку по пр. Леніна, 13 у нежиле приміщення та дозволити гр. Долгову Сергію Івановичу реконструкцію цих приміщень під магазин непродовольчих товарів.
Реконструкцію виконати до 31.12.2007р.
2. Гр. Долгову С.І.:
2.1. Одержати архітектурно-планувальне завдання на розробку робочого проекту в управлінні містобудування та архітектури.
2.2. Одержати та виконати технічні умови управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку по пайовій участі в розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.
2.3. Розробити і погодити у встановленому порядку робочий проект на реконструкцію нежилого приміщення у встановленому порядку.
2.4. Після погодження робочого проекту до початку реконструкції:
2.4.1. Одержати в інспекції Держархбудконтролю Головного управління містобудування, архітектури та земельних відносин дозвіл на виконання реконструкції.
2.5. По завершенні реконструкції:
2.5.1. Виконати благоустрій прилеглої території, згідно з проектом.
2.5.2. Виконати виконавчу зйомку території в М 1:500.
2.5.3. Здати об'єкт до експлуатації чинним порядком.
3. Попередити гр. Долгова С.І. про:
3.1. Необхідність укладання договору по наданню комунальних послуг безпосередньо з відповідними службами.
3.2. Заборону використання приміщення для потреб промислового виробництва.
3.3. Необхідність звернення в КП «Харківське міськБТІ» для внесення змін у реєстраційні документи на об'єкт права власності.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника головного управління містобудування, архітектури та земельних відносин О. Коробку.
Міський голова В. Шумілкін