УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


Від 29.06.2006 № 1475

Про затвердження Інструкції відповідального чергового у виконавчому комітеті Харківської міської ради

З метою координації роботи служб міського господарства та оперативного вирішення питань у вихідні та святкові дні, керуючись ст.ст.42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Затвердити Інструкцію відповідального чергового у виконавчому комітеті Харківської міської ради (додається).

2. Директорам департаментів, начальникам управлінь та відділів при здійсненні чергування чітко дотримуватись положень даної Інструкції та своєчасно інформувати про результати керівництво міськвиконкому.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кривцова О.С. та керуючого справами виконкому міської ради Мєдвєдєва О.О.


Міський голова М.М. Добкін


ДОДАТОК

до розпорядження міського голови

від 29.06.2006р. № 1475


ІНСТРУКЦІЯ

відповідального чергового

у виконавчому комітеті Харківської міської ради


Для координації роботи служб міського господарства та оперативного вирішення питань у вихідні та святкові дні призначаються відповідальні чергові з числа директорів департаментів, начальників управлінь та відділів згідно графіку.

1. Графік чергувань посадових осіб складається організаційним відділом міської ради, підписується керуючим справами виконкому міської ради та затверджується міським головою.

2. Відповідальний черговий в день чергування повинен:

2.1. О 8.00 годині ранку з черговим служби «005» визначити порядок оперативного вирішення питань, які можуть виникнути під час чергування, систематично підтримувати зв'язок з диспетчерськими службами підприємств міського господарства.

2.2. У разі виникнення аварійної ситуації, з виїздом на місце визначити ступень пошкоджень. Організовувати виконання робіт по ліквідації наслідків аварії. Постійно інформувати керівництво міськвиконкому про хід їх усунення.

2.3. Координувати чітку взаємодію всіх підрозділів та спеціальних служб при ліквідації аварійних ситуацій.

2.4. Контролювати оперативну передачу директивної, розпорядливої, облікової та інших видів інформації.

3. У разі виникнення надзвичайної ситуації, відповідальний черговий негайно повідомляє секретаря міської ради, першого заступника міського голови, керуючого справами виконкому міської ради або заступника міського голови відповідно до функціональних обов'язків та в подальшому діє за погодженими заходами.

4. На час чергування відповідальний черговий забезпечується черговим автомобілем відповідного департаменту або управління.

5. Після закінчення чергування, відповідальний черговий надає інформацію про результати свого чергування на ім'я першого заступника міського голови та керуючого справами виконкому міської ради.


Керуючий справами

виконкому міської ради О.О. Мєдвєдєв