УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 23.06.1999765

Про дозвіл АТ МЖК «Інтернаціоналіст» на будівництво житлового будинку по вул. Мироносицькій, 22

Рішенням міськвиконкому від 10.10.98 р. № 1053 акціонерному товариству МЖК «Інтернаціоналіст», надалі - АТ МЖК «Інтернаціоналіст» передані функції замовника на проектування у 1998-1999 рр. житлового будинку по вул. Мироносицькій, 22.

Розглянувши клопотання АТ МЖК «Інтернаціоналіст» (лист від 17.06.99 р. № 373), про дозвіл на будівництво житлового будинку по вул. Мироносицькій, 22, а також погоджений в установленому порядку робочий проект від 15.06.99 р. № 52/99, виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Припинити право тимчасового користування акціонерного товариства «Жилстрой-2» земельною ділянкою по вул. Мироносицькій, 22 площею, орієнтовно, 1729 кв.м, в зв'язку з добровільною відмовою (лист від 22.06.99 р. № 252).

2. Надати АТ МЖК «Інтернаціоналіст» цю земельну ділянку по вул. Мироносицькій, 22 у тимчасове користування строком до 01.12.2002 р. на період будівництва житлового будинку, згідно з проектом, відводу.

3. АТ МЖК «Інтернаціоналіст»:

3.1. Виконати технічні умови управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку по пайовій участі у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

3.2. До початку будівництва:

3.2.1. Переоформити в управлінні земельних ресурсів договір на право тимчасового користування земельною ділянкою на період будівництва об'єкту.

3.2.2. Зареєструвати об'єкт будівництва в відділі Державного архітектурно-будівельного контролю управління містобудування та архітектури.

Будівництво об'єкту виконати до 01.12.2002 р.

3.2.3. Виконати сумісно з управлінням містобудування та архітектури встановлення на місцевості меж земельної ділянки на період будівництва, вісей будівель, меж літніх майданчиків та трас підвідних інженерних мереж.

3.3. Після закінчення будівництва виконати виконавчу зйомку об'єкту, підвідних інженерних мереж та благоустрою, об'єкт будівництва здати до експлуатації чинним порядком.

4. Попередити АТ МЖК «Інтернаціоналіст», що земельна ділянка для експлуатації об'єкту буде надана окремим рішенням після прийняття його до експлуатації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника головного управління міського господарства С.Г. Савенка, по п. 3.1. - на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника головного управління економіки та комунального майна Назарова Є. О.

 

Міський голова М.Д. Пилипчук