УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
Від 28.07.1999 № 953
Рішенням міськвиконкому від 23.12.98 р. № 1457 приватній фірмі «КАТА», надалі - ПФ «КАТА», дозволено проектування та будівництво майданчику літнього кафе з павільйоном по вул. Героїв Праці, 20/321.
Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «РІО», надалі - ТОВ «РІО», (свідоцтво № 04059243Ю0014071 видане Харківським міськвиконкомом 18.05.99 р.) про передачу функцій замовника на проектування та будівництво майданчику літнього кафе з павільйоном по вул. Героїв Праці, 20/321 (лист від 24.05.99 р. № 1/5), враховуючи згоду ПФ «КАТА» (лист від 24.05.99 р. № 2), виконавчий комітет Харківської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Передати ТОВ «РІО» функції замовника на проектування та будівництво майданчику літнього кафе з павільйоном по вул. Героїв Праці, 20/321.
2. Припинити право ПФ «КАТА», за її добровільною відмовою (лист від 24.05.99 р. № 2), користування земельною ділянкою площею 0,0290 га по вул. Героїв Праці, 20/321 та надати її ТОВ «РІО» у тимчасове користування строком до 01.04.2002 року на умовах оренди для проектування, будівництва та експлуатації майданчику літнього кафе з павільйоном, в межах попереднього відводу (договір від 01.04.97 р. № 960).
3. Визначити орендну плату за користування земельною ділянкою, яка надається ТОВ «РІО» по вул. Героїв Праці, 20/321 нарівні 2,61 грн. за 1 кв. м у рік, згідно рішення міськвиконкому № 190 від 24.02.99 р. з відповідним індексуванням її при зміні ставки земельного податку у законодавчому порядку.
4. ТОВ «РІО»:
4.1. Одержати архітектурно-планувальне завдання на розробку робочого проекту в управлінні містобудування та архітектури.
4.2. Розробити та погодити робочий проект на будівництво об'єкту у встановленому порядку. В проекті передбачити використання сучасних якісних матеріалів.
4.3. До початку будівництва:
4.3.1. Зареєструвати об'єкт будівництва в відділі Держархбудконтролю управління містобудування та архітектури.
4.3.2. Після погодження робочого проекту звернутися до управління земельних ресурсів для встановлення меж земельної ділянки на місцевості.
4.3.3. Оформити договір оренди землі. Договір на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 01.04.97 р. № 960 з ПФ «КАТА» втрачає чинність після реєстрації нового договору, згідно з п. 2. цього рішення.
4.3.4. Укласти договір з Київським райвиконкомом на умови щодо будівництва та експлуатації об'єкту після прийняття його до експлуатації.
4.3.5. Після закінчення будівництва виконати виконавчу зйомку об'єкту, підвідних інженерних мереж та благоустрою.
4.4. Об'єкт будівництва здати до експлуатації чинним порядком.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника головного управління міського господарства С.Г. Савенка та на голову Київської райради О.С. Кривцова
Міський голова М.Д. Пилипчук