УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 25.02.1998115

 

Про участь у проведенні ІІ Міжнародного фестивалю традиційної народної культури «Покуть»

З метою відродження .української національної культури, виконуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.02.98 р. за № 71 «Про проведення ІІ Міжнародного фестивалю традиційної народної культури «Покуть», виконком Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Взяти участь у фінансуванні заходів фестивалю на дольових засадах та виділити 10,0 тис. грн. згідно з кошторисом (додаток № 1).

2. ГУ бюджету та фінансів міськвиконкому (Таукєшева Т.Д.) здійснити фінансування фестивалю «Покуть» за рахунок коштів вільного залишку міського бюджету на 01.01.98 р.

3. ГУ з гуманітарних питань (Погорєлова В.О.), Управлінню культури (Шердіц К.К.) надати необхідну організаційну та творчу допомогу у проведенні фестивалю на належному художньому рівні.

4. ГУ бюджету та фінансів міськвиконкому (Таукєшева Т.Д.) передбачити в проекті звіту про виконання бюджету суми, що вказані у п. 3 цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника ГУ з гуманітарних питань міськвиконкому Погорєлову В.О.

ДОДАТОК № 1

до рішення міськвиконкому

від 25.02.98 № 115

КОШТОРИС

витрат на участь у фінансуванні заходів фестивалю на дольових засадах

 

1. Харчування учасників фестивалю

15 грн. х 200 чол. х 3 днів

9,0 тис. грн.

2. Сувенірна продукція

1,0 тис. грн.

Разом:

10,0 тис. грн.

 

Керівник секретаріату ради – секретар виконкому П.М. Остапенко