УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 09.12.19981353

Про переведення квартири № 1-А по вул. Сумській, 53 з житлового фонду до нежитлового

До виконкому Харківської міської ради звернувся Дзержинський райвиконком з проханням про переведення квартири № 1-А житловою площею 111,4 кв.м /загальна площа 169,3 кв.м/ по вул. Сумській, 53 з житлового фонду до нежитлового для розташування магазину непродовольчих товарів на підставі заяви ПКФ «АВЕК» та згоди відповідної міської постійнодіючої комісії.

Згідно договору купівлі - продажу від 30.10.97 р., який засвідчений 1-ю Харківською державною нотаріальною конторою та зареєстрованою ДКП Харківського міськБТІ № І за реєстраційним № П-І-І2054 від 06.10.97 р., названа квартира належить на правах власності ВПКФ «АВЕК».

Приймаючи до уваги, що приміщення квартири № 1-А по вул. Сумській, 53 може бути використане під магазин непродовольчих товарів в зв'язку з тим, що є висновки АО «Харківреконструкція» про можливість переобладнання квартири та дозволу відповідних служб: санепідемстанції пожежної інспекції, управління архітектури, управління споживчого ринку, а також те, що квартира розташована на першому поверсі житлового будинку, керуючись ч.2 ст.7, ч. І ст. 8 ЖК України та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» /ст. 30, ст. 59/ і рішенням міськвиконкому від 24.05.95 р. № 343, виконком Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виключити з житлового фонду та перевести по нежитлового в Дзержинському районі квартиру № 1-А площею 111,4 кв.м по вул. Сумській, 53.

2. Попередити власника БПШ «АВЕК» /ген.директор Фельдман А.Б./:

2.1. Використовувати нежитлові приміщення тільки під магазин непродовольчих товарів.

2.2. Дозвіл на переобладнання та перепланування нежитлових приміщень отримати згідно встановленого Законом порядку.

2.3. Заключити договір по наданню комунальних послуг безпосередньо з відповідними службами.

Згідно ст. 6 ЖК України забороняється використання приміщень для потреб промислового виробництва.

3. Міському бюро технічної інвентаризації /начальник Дегтярьов М.І./ внести поточні зміни в реєстрацію будинку по вул. Сумській, 53.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Дзержинський райвиконком /голова Шумілкін В.А./.

 

Міський голова М.Д. Пилипчук