УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
Від 10.06.1998 № 534
Територія розташованого в м. Харкові по вул. Пушкінській, 81 парку «Молодіжний» знаходиться на балансі ПЖБЕП-1 Київського району і на теперішній час занедбана. У зв'язку з чим, Київським райвиконкомом розроблені пропозиції щодо відновлення і розвитку парку «Молодіжний» відповідно до проекту без зміни функціонального призначення за позабюджетних коштів.
Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Сінх» (надалі - ТОВ «Сінх», свідоцтво про державну реєстрацію видане 10.04.96 Харківською районною державною адміністрацією, ідентифікаційний код 21205077) про надання у користування земельної ділянки по вул. Пушкінській, 81 (за рахунок території парку «Молодіжний») для обладнання зони організованого дозвілля (лист від 01.09.97 № 176), висновки Головного управління комунального господарства, теплоенергетики та екології, Київського райвиконкому по матеріалам попереднього погодження місця розташування земельної ділянки для будівництва та експлуатації цієї зони, та згідно п. 3 рішення міськвиконкому від 25.03.98 № 201, виконавчий комітет Харківської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Видати ТОВ «Сінх» у тимчасове користування строком до 07.05.2003 року ділянку міської землі по вул. Пушкінській, 81 (за рахунок території парку «Молодіжний») площею, орієнтовно, 700 кв. м для влаштування та обслуговування зони організованого дозвілля, тобто установки в літніх бесідках більярдних і тенісних столів, улаштування зони настільних ігор, організації майданчику літнього кафе, установка дитячих комп'ютерних ігор і ігрових автоматів з використанням існуючих будівель літньої естради з лекційним майданчиком та виконання робіт по відновленню підземного громадського туалету, згідно з ескізним проектом, який погоджено міським управлінням архітектури.
2. ТОВ «Сінх»:
2.1. Погодити з міським управлінням архітектури робочі креслення.
2.2. Не приступати до будівництва до встановлення меж земельної ділянки у натурі та оформлення договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди.
2.3. До початку будівництва об'єкту одержати в міській інспекції Держархбудконтролю дозвіл на виконання будівельно-монтажних робіт.
2.4. Після оформлення права власності на будівлі громадського туалету та літньої естради оформити з власником цих будівель договір на право користування ними.
2.5. Після закінчення будівництва об'єкту пред'явити його державній приймальній комісії для прийняття до експлуатації у встановленому порядку.
3. Головному управлінню земельних ресурсів міськвиконкому встановити межі земельної ділянки у натурі та оформити з ТОВ «Сінх» договір на право тимчасового користування землею.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Київської районної ради Кривцова О.С., заступника міського голови з діяльності виконавчих органів ради - начальника головного управління економіки і комунального майна Назарова Є.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника головного управління міського господарства Савенка С.Г.
Перший заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради В.М. Бабаєв