УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
Від 28.01.1998 № 60
Згідно з рішенням міськвиконкому від 09.10.96 № 995 розроблено робочий проект підземного складу ПММ акціонерного товариства відкритого типу «ХАДО-Інвест», яке перереєстровано у товариство з обмеженою відповідальністю «ХАДО-Інвест» (надалі – товариство «ХАДО-Інвест») по вул. Цементній, 6а.
Проект погоджено у встановленому порядку міським управлінням архітектури 22.12.96 за № 63/97.
Розглянувши клопотання товариства «ХАДО-Інвест» про надання у користування земельної ділянки по вул. Цементній, 6а для будівництва цього складу (лист від 23.12.97 № 97), виконавчий комітет Харківської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вилучити із користування Харківського монтажно-налагоджувального управління Газпромавтоматика за його згодою (лист від 16.07.96 № 99) частину земельної ділянки площею, орієнтовно, 0,12 га по вул. Цементній, 6а і надати її товариству «ХАДО-Інвест» у тимчасове користування строком до 01.01.99 року на умовах оренди для будівництва підземного складу ПММ, згідно з проектом.
2. Головному управлінню земельних ресурсів міськвиконкому встановити межі земельної ділянки у натурі та оформити з товариством «ХАДО-Інвест» договір на право тимчасового користування землею на умовах оренди з розміром орендної плати за користування землею на рівні 1,14 грн. за 1 м2 у рік, згідно з рішенням міськвиконкому від 25.09.97 № 794 з відповідним індексуванням її при зміні ставки земельного податку у законодавчому порядку.
3. Товариству «ХАДО-Інвест»:
3.1. Перерахувати міськвиконкому кошти на соціально-економічний розвиток міста у розмірі 30% від вартості будівництва складу, згідно з листом планово-економічного управління № 65 від 19.01.98.
3.2. Не приступати до будівництва до встановлення меж у натурі, оформлення договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди і одержання в міській інспекції Держархбудконтролю дозволу на виконання будівельно-монтажний робіт.
3.3. По закінченні будівництва виконати топо-геодизичну зйомку території в М 1:500 і по одному екземпляру звіту передати до Головного управління містобудування та архітектури.
4. Попередити товариство «ХАДО-Інвест», що земельна ділянка для обслуговування та експлуатації цього складу буде надана у користування у встановленому порядку окремим рішенням міськвиконкому після прийняття його для експлуатації.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника начальника Головного управління містобудування і архітектури Шкодовського Ю.М. і начальника Головного управління земельних ресурсів Вовка А.І.
За міського голову М.Д. Пилипчук