УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 08.07.1998684

Про надання громадянам Сафроненко О.Я., Сафроненко А.Е., Животченко П.Т., Животченко Л.М. у спільне постійне користування земельної ділянки для обслуговування жилого будинку по 3-му Колонному пров., 7

До міськвиконкому звернулись громадяни Сафроненко Олексій Якович, Сафроненко Антоніна Едуардівна, Животченко Павло Тимофійович і Животченко Лідія Миколаївна з проханням надати їм у спільне постійне користування земельну ділянку по 3-му Колонному пров., 7 для обслуговування існуючого жилого будинку (заява від 02.06.98).

У вказаному жилому будинку, який являє собою одноповерхову будівлю із 2-х квартир, квартира № 1 належить на праві спільної сумісної власності громадянам Сафроненко О.Я. і Сафроненко А.Е., згідно свідоцтва про право власності на житло від 14.06.95 реєстровий № В-18642, а квартира № 2, також на праві спільної сумісної власності належить громадянам Животченко П.Т. і Животченко Л.М., згідно свідоцтва про право власності на житло від 14.06.98 реєстровий № В-18644.

Розглянувши заяву громадян Сафроненко О.Я., Сафроненко А.Е., Животченко П.Т., Животченко Л.М., матеріали інвентаризації земельної ділянки, виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати громадянам Сафроненко Олексію Яковичу, Сафроненко Антоніні Едуардівні, Животченко Павлу Тимофійовичу і Животченко Лідії Миколаївні у спільне постійне користування земельну ділянку площею 1170,40 м2 по 3-му Колонному пров., 7 для обслуговування жилого будинку, згідно матеріалів інвентаризації земельної ділянки.

2. Попередити громадян Сафроненко О.Я., Сафроненко А.Е., Животченко П.Т., Животченко Л.М., що:

2.1. В місячний строк після прийняття цього рішення звернулись до управління земельних ресурсів для встановлення меж земельної ділянки на місцевості.

2.2. Загальна площа присадибної ділянки вказана орієнтовно, остаточно вона буде визначена при встановленні меж земельної ділянки на місцевості.

2.3. Після встановлення меж земельної ділянки на місцевості звернутись до управління земельних ресурсів для оформлення державного акту на право постійного користування землею.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника головного управління міського господарства Савенка С.Г.

 

Міський голова М.Д. Пилипчук