ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Харків


Від 23.08.06 № 441.

Про надання в оренду зі зміною цільового призначення земельної ділянки приватному
підприємству фірмі "Лілія" для будівництва та експлуатації артезіанської свердловини,
під'їздів і майданчика з твердим покриттям для технологічної стоянки автомобілів на
території Чугуївського району


Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству фірмі "Лілія'' для будівництва та експлуатації артезіанської свердловини, під'їздів і майданчика з твердим покриттям для технологічної стоянки автомобілів на території Чугуївського району, відповідно до статей 17, 20, 122, 123, 124, 125, 186, 207, 209, пункту 12 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству фірмі "Лілія" для будівництва та експлуатації артезіанської свердловини, під'їздів і майданчика з твердим покриттям для технологічної стоянки автомобілів на території Чугуївського району.

2. Вилучити з постійного користування Служби автомобільних доріг у Харківській області земельну ділянку загальною площею 0,0698 га земель автомобільного транспорту.

3. Надати в оренду строком на 50 років земельну ділянку приватному підприємству фірмі "Лілія" для будівництва та експлуатації артезіанської свердловини, під'їздів і майданчика з твердим покриттям для технологічної стоянки автомобілів на території Чугуївського району загальною площею 0,3585 га (категорія земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення), у тому числі:

- зі зміною цільового призначення 0,2887 га пасовищ, за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення;

- без зміни цільового призначення 0,0698 га, за рахунок земель автомобільного транспорту.

4. Приватному підприємству фірмі "Лілія":

4.1. Відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва, згідно із законодавством України на спеціальні рахунки відповідних місцевих рад.

4.2. У місячний термін з дня прийняття цього розпорядження звернутися до Чугуївської районної державної адміністрації для укладення договору оренди земельної ділянки.

4.3. Приступити до використання земельної ділянки тільки після встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), укладення договору оренди та його державної реєстрації.

5. Чугуївській райдержадміністрації укласти в установленому порядку договір оренди земельної ділянки, зазначеної в пункті 3 цього розпорядження.

6. Обласному головному управлінню земельних ресурсів:

6.1. Забезпечити внесення змін до земельно-кадастрової документації.

6.2. Інформувати обласну державну адміністрацію про виконання розпорядження до 31 грудня 2006 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації В.О. Звєрєва.

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

В. БАБАЄВ