УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія XXIV скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30.10.2002 р.
м. Харків

Про надання УМВС України в Харківській області дозволу на коригування
проектної документації на реконструкцію колишньої дитячої установи №41
по пр. Гагаріна, 78 для розміщення Червонозаводського РВ ХМУ УМВСУ
в Харківській області, гаража і підземного тиру

Рішеннями міськвиконкому від 25.09.97р. №783 і від 27.01.99р. №68 УМВС України в Харківській області було дозволено проектування та реконструкція колишньої дитячої установи №41 по пр. Гагаріна, 78 для розміщення Червонозаводского РВ ХМУ УМВСУ в Харківській області, гаража і підземного тиру.

Рішеннями міськвиконкому від 09.08.2000р. №1085 і від 24.10.2001р. №1878 УМВС України в Харківській області продовжено строки реконструкції даного об'єкта до 01.01.2003р.

Робочий проект погоджений у встановленому порядку від 17.12.98р. №189/98.

Розглянувши клопотання УМВС України в Харківській області (лист від 20.08.2002р. № 63/1822) про надання дозволу на коригування проектної документації в частині часткової зміни цільового призначення об'єкта, виключивши з проекту підземний тир, керуючись ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити УМВС України в Харківській області коригування робочого проекту на реконструкцію колишньої дитячої установи №41 по пр. Гагаріна, 78 для розміщення Червонозаводського РВ ХМУ УМВСУ в Харківській області, гаража і підземного тиру в частині часткової зміни цільового призначення об'єкта виключивши з проекту підземний тир.

2. УМВС України в Харківській області погодити у встановленому порядку скоригований робочий проект на реконструкцію колишньої дитячої установи №41 по пр. Гагаріна, 78 для розміщення Червонозаводського РВ ХМУ УМВСУ в Харківській області і гаража.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Харківської міської ради Воронова М.М. і на постійну комісію міської ради з питань містобудування та земельних відносин.

Міський голова В. Шумілкін

 

 

Д. Дудник