ХАРКІВСКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ



Від 20.8.2003 р. № 2022
м. Харків


Про заходи по забезпеченню правопорядку при
проведенні масових заходів 23 і 24 серпня 2003р.


З метою належного забезпечення правопорядку при проведенні святкових заходів на відзначення 60-річчя з дня визволення Харкова від фашистських загарбників, 12-річчя з дня проголошення Незалежності України та Дня міста, враховуючи досвід проведення таких заходів в минулі роки, керуючись ст. 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

І. Управлінню комунального господарства (Бабенко В.М.) разом з Харківським міськуправлінням УМВС України в Харківській області (Маслій К.В.) передбачити відведення транспорту:

- 23.08.2003 р. з 8.00 до 24.00 на пл. Свободи від вул. Сумської до пам'ятника В.І. Леніну: а з 9.00 до 12.30 та з 20.00 до 24.00 на території всієї площі Свободи, а також на вул. Сумській від пл. Конституції до вул. Петровського з 20.00 до 24.00.

- 24.08.2003 р. з 14.00 до 22.00 на пл. Свободи від вул. Сумської до пам'ятника В.І. Леніну.

2. Управлінню комунального господарства міста (Бабенко В.М.) разом з міськуправлінням УМВС України в Харківській області (Маслій К.В.) з урахуванням кількості учасників зазначених заходів 23.08.2003р. вирішити питання про закриття "на вихід" станції метрополітену
"Університет".

3.Управлінню охорони здоров'я (Костенко Л.Ф.) передбачити на час проведення святкових заходів чергування необхідної кількості бригад швидкої допомоги.

4. Управлінню споживчого ринку (Терехов І.О.) вжити відповідних заходів щодо припинення торгівлі спиртними напоями, включаючи пиво в скляних пляшках 23-24 серпня 2003 року на вул. Сумській (від пл. Конституції до входу в ЦПКіВ), а також на пл. Свободи та пл. Конституції.

5. Управлінню з будівництва, ремонту та реконструкції міста (Зайцев Є.І.) вирішити питання по своєчасному прибиранню території пл. Свободи, пл. Конституції та саду Шевченка Т.Г. після закінчення святкових заходів.

6. Просити обласне управління Державної пожежної охорони УМВС в Харківській області (Саєнко О.І.) передбачити на час проведення феєрверку на пл. Свободи 23.08.2003р. чергування там необхідної кількості пожежних автомобілів.

7. Запропонувати міському управлінню УМВС України в Харківській області (Маслій К.В.) виділити необхідні наряди міліції для забезпечення громадського порядку при проведенні планових масових заходів та феєрверку.

8.Контроль за забезпеченням громадського порядку, виконанням вимог чинного законодавства України покласти на відділ громадської безпеки і оборонної роботи та міське управління УМВС України в Харківській області.

Міський голова В.Шумілкін