УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 10.07.2002 № 764

Про використовування коштів на роботах по перекладці та санації технічно зношених каналізаційних мереж

Рішенням ХХVII сесії Харківської міської ради ХХІІІ скликання від 26.12.2001 «Про міський бюджет міста Харкова на 2002 рік» і рішенням міськвиконкому № 7 від 09.01.2002 «Про фінансування капітального будівництва на 2002 рік за замовленням Харківського міськвиконкому» на перекладку і санацію технічно зношених каналізаційних мереж на 2002 рік за рахунок міського бюджету передбачено 500,0 тис. грн.

Для підвищення надійності функціонування мереж госпфекальної каналізації, враховуючи звернення ДКП «Харківкомуночиствод» (лист № 856 від 22.05.2002) щодо використання зазначених коштів на завершення робіт по санації технічно зношеного каналізаційного колектору по пр. Маршала Жукова (роботи по якому було розпочато підприємством у 2000 році і їх фінансування частково проводилося з міського бюджету у 2001 році, як дольова участь міськвиконкому) та на роботи по перекладці напірного каналізаційного трубопроводу по вул. Довгалевського (який знаходиться у вкрай незадовільному стані), керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити Головному управлінню житлово-комунального господарства кошти в сумі 500,0 тис. грн., передбачені в програмі капітального будівництва на перекладку і санацію технічно зношених каналізаційних мереж використати в наступному порядку:

1.1. На завершення робіт по санації технічно зношених мереж госпфекальної каналізації по пр. Маршала Жукова - 111,0 тис. грн.

1.2. На початок робіт по перекладці напірного каналізаційного трубопроводу по вул. Довгалевського - 389,0 тис. грн.

2. Головному управлінню житлово-комунального господарства укласти з ДКП «Харківкомуночиствод» угоду на дольове фінансування завершення робіт по санації технічно зношених мереж госпфекальної каналізації по пр. Маршала Жукова і забезпечити цільове використання виділених коштів.

3. Дозволити управлінню з будівництва, ремонту та реконструкції міста виступити замовником на виконання робіт по перекладці напірного каналізаційного трубопроводу по вул. Довгалевського.

4. Головному управлінню бюджету та фінансів перерахувати кошти, зазначені у п. 1 цього рішення, Головному управлінню житлово-комунального господарства за наявності підтверджуючих документів.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника Головного управління житлово-комунального господарства Є. Гриневича.

Заступник міського голови з

питань діяльності виконавчих

органів ради – керуючий справами

виконкому міської ради О. Нечипоренко