УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 14.08.2002 № 867

Про виділення коштів з резервного фонду

Розглянувши звернення Управління Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області про виділення коштів для проведення панахиди до Дня пам'яті загиблих працівників органів внутрішніх справ, згідно підпункту «б» пункту 6 і пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету» від 29.03.2002 р. № 415, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виділити Управлінню МВС України в Харківській області 9тис.грн. (дев'ять тисяч гривень) з резервного фонду на проведення панахиди.

2. ГУ бюджету та фінансів (Таукешева Т.Д.):

2.1. Перерахувати Управлінню МВС України в Харківській області кошти в сумі 9 тис.грн. (дев'ять тисяч гривень)

2.2. Направити звіт до міської ради про витрачання коштів з резервного фонду до 10.09.2002 р.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради-начальника головного управління економіки та комунального майна Черненко Є.В. та начальника головного управління бюджету та фінансів Таукешеву Т.Д.

Перший заступник міського

голови з питань діяльності

виконавчих органів ради В. Бабаєв