Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
|
15 лютого 2016 року м. Київ
|
Колегія суддів судової палати у цивільних справах
Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у складі:
Колодійчука В.М., Умнової О.В., Фаловської І.М.,
розглянувши у попередньому судовому засіданні клопотання фізичної особи-підприємця ОСОБА_4, подане представником ОСОБА_5, про зупинення виконавчого провадження, відкритого на підставі виконавчого листа від 06 березня 2015 року, у справі за позовом ОСОБА_6 до фізичної особи-підприємця ОСОБА_4, ОСОБА_7, третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Еталон", про стягнення суми, за касаційною скаргою фізичної особи-підприємця ОСОБА_4, поданою представником ОСОБА_5, на рішення Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 17 лютого 2015 року та рішення апеляційного суду Закарпатської області від 24 червня 2015 року,
в с т а н о в и л а:
Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 09 жовтня 2016 року відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою фізичної особи-підприємця ОСОБА_4 (далі - ФОП ОСОБА_4.), поданою представником ОСОБА_5, на рішення Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 17 лютого 2015 року та рішення апеляційного суду Закарпатської області від 24 червня 2015 року.
Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 24 грудня 2015 року справу за позовом ОСОБА_6 до ФОП ОСОБА_4, ОСОБА_7, третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Еталон", про стягнення суми, призначено до судового розгляду.
Крім того, до касаційного суду надійшло клопотання ФОП ОСОБА_4, подане представником ОСОБА_5, про зупинення виконавчого провадження № 46804470.
Вказане клопотання не підлягає задоволенню, оскільки відповідно до вимог ч. 1 ст. 328 ЦПК України за наявності клопотання особи, яка подала скаргу, суддя-доповідач у разі необхідності вирішує питання про зупинення виконання рішення (ухвали) суду, в той час як вирішення питання про зупинення виконавчого провадження згідно ст. 39 Закону України "Про виконавче провадження" відноситься до повноважень державної виконавчої служби.
Керуючись статтями 328, 345 ЦПК України,
у х в а л и л а:
Відмовити фізичній особі-підприємцю ОСОБА_4 у задоволенні клопотання про зупинення виконавчого провадження № 46804470.
ухвала оскарженню не підлягає.
|
Колегія суддів:
|
В.М. Колодійчук
О.В.Умнова
І.М. Фаловська
|