Угода

між Урядом України та Урядом Туркменистану щодо організації роботи тимчасових представників міністерств і відомств Туркменистану з торговельно-економічних питань у м. Києві

Дата підписання: 25 лютого 1993 р. Дата набуття чинності: 25 лютого 1993 р.
Уряд України та Уряд Туркменистану, далі - "Сторони",
з метою подальшого розвитку і оперативного розв'язання питань торговельно-економічного співробітництва щодо взаємних розрахунків за постачання туркменського газу та інших взаємних товарних поставок,
домовились про таке:

Стаття 1

Туркменистан направить до м. Києва своїх тимчасових Представників відповідних міністерств і відомств, а Україна надасть їм необхідні службові та жилі приміщення.

Стаття 2

Україна надасть представникам міністерств, відомств і організацій Туркменистану, які відряджаються для розв'язання питань торговельно-економічного співробітництва через своїх тимчасових Представників з міністерствами, відомствами і організаціями України, сприятливі умови для їх роботи та проживання.

Стаття 3

Ця Угода набуває чинності з дня її підписання.
Вчинено в м. Ашгабаті 25 лютого 1993 року в двох примірниках російською мовою, які мають однакову силу.
 За Уряд України                             За Уряд Туркменистану 
     (підпис)                                    (підпис)