ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"18" січня 2007 р.
|
Справа № 2/235.
|
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛБІ-РОС"
до Приватного підприємеяця ОСОБА_1
про стягнення заборгованості - 6186,80грн.
Суддя Скрипничук Iван Васильович
Представники:
позивача -Палій С.І. - представник за дорученням № 2 від 02.01.06р.
відповідача - ОСОБА_1 - приватний підприємець
СУТЬ СПОРУ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Олбі-Рос" м.Чернівці звернулось з позовом до приватного підприємця ОСОБА_1 (свідоцтво НОМЕР_1) ІНФОРМАЦІЯ_1 про стягнення 6186грн. 80коп. заборгованості за поставлений товар згідно товарно-транспортних накладних.
У процесі розгляду спору, позивач звернувся у суд із заявою про зміну ціни позову, а саме про стягнення з відповідача 4869,52грн. основного боргу, 1184,14грн. інфляційних та 445,41грн. річних.
Одночасно, позивач відмовився в частині стягнення 1317грн. 28коп. основного боргу нарахованого відповідно до накладних ІНФОРМАЦІЯ_2.
Відповідач вимоги позивача заперечує, посилаючись на те, що ним товар згідно товарно-транспортних накладних, які додані до позовної заяви не отримувався і заборгованості перед позивачем не має.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, оцінивши докази, суд встановив.
За усною домовленістю позивача та відповідача, останній отримав у ТОВ "Олбі-Рос" товар на підставі товарно-транспортних накладних ІНФОРМАЦІЯ_3, на загальну суму 4869,52грн.
Факт прийняття відповідачем товару підтверджується його підписом у вище зазначених товарно-транспортних накладних.
Першою вимогою позивача щодо оплати відповідачем отриманого ним товару, було надіслання претензії НОМЕР_2 з вимогою перерахування заборгованої суми на протязі семи календарних днів з моменту отримання претензійного листа.
Однак, відповідач відмовився від перерахування на рахунок ТОВ "Олбі-Рос" суми заборгованості у добровільному порядку, що стало підставою для пред'явлення позову в суд.
Таким чином, вимоги позивача про стягнення з відповідача 4869,52грн. заборгованості за отриманий товар згідно товарно-транспортних накладних підлягають задоволенню з вище названих підстав.
Щодо вимог позивача у частині стягнення 1184,14грн. інфляційних, 445,41грн. річних, які заявлені у процесі розгляду спору згідно заяви про зміну ціни позову, то вони підлягають залишенню без розгляду у зв'язку з відсутністю мотивованого розрахунку по кількості прострочення календарних днів оплати товару після пред'явлення до відповідача першої вимоги про оплату товару (пред'явлення претензії).
З огляду на викладене, керуючись ст.ст. 81, 82, 84, 49 ГПК України, с у д -
В И Р І Ш И В:
1. Позов задовольнити частково.
2. Стягнути з приватного підприємця ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_4, ідент. код НОМЕР_3 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Олбі-Рос" м.Чернівці, вул. Проектна, 3 (р/р 260040171653 в Укрексімбанку м.Чернівці МФО 356271, код 21436486, інд.под. № 214364824123) 4869,52грн. боргу, 76,42грн. держмита, 88,41грн. інформаційних послуг.
3. У решті позовних вимог в частині стягнення річних та інфляційних залишити без розгляду.