ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д Кіровоградської області
УХВАЛА
"25" вересня 2006 р. Справа № 17/179 ( rs106367 ) (rs106367)
Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Шевчук О.Б. розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Васіно і К" про відстрочку виконання рішення від 30.08.2006 року по справі № 17/179 ( rs106367 ) (rs106367)
за позовом: закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк", м.Дніпропетровськ від імені якого діє Кіровоградська філія комерційного банку "ПриватБанк", м. Кіровоград, вул. Луначарського, 2В,
до відповідача: сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Васіно і К", Кіровоградська область, Кіровоградський район, с. Первозванівка, вул. Чехова, 23,
про стягнення 297686,64 грн.,
ПРЕДСТАВНИКИ:
від позивача - Харченко О.В., довіреність № 1081 від 17.04.06 р., юрисконсульт;
від відповідача - Коноваленко В.I., довіреність № б/н від 07.09.06 р., представник;
Розглянувши наявні матеріали справи, заяву відповідача та заслухавши пояснення представників стрін, господарський суд
В С Т А Н О В И В :
Рішенням від 30.08.2006 року у справі № 17/179 ( rs106367 ) (rs106367) господарський суд Кіровоградської області задовольнив позов закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" про стягнення з сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Васіно і К" заборгованості по кредиту в сумі 225864,68 грн., заборгованості по відсоткам в сумі 48584,78 грн., пеню в сумі - 23237,18 грн., 2976,86 грн. державного мита та 118 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Васіно і К" звернулося до господарського суду з заявою на підставі ст. 121 Господарського процесуального кодексу України ( 1798-12 ) (1798-12) , у якій просить відстрочити виконання зазначеного вище рішення на строк до 30.10.2007 року.
Ухвалою господарського суду Кіровоградської області від 14.09.2006 року призначено розгляд заяви про відстрочку виконання рішення у судовому засіданні на 25.09.2006 року.
В судовому засіданні 25.09.2006 року позивач заперечив проти відстрочки виконання рішення, відповідач надав належні докази виконання рішення від 30.08.2006 року при відстроченні виконання рішення.
Згідно з частиною першою ст. 121 Господарського процесуального кодексу України ( 1798-12 ) (1798-12) при наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, за заявою сторони, державного виконавця, за поданням прокурора чи його заступника або за своєю ініціативою господарський суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає це питання у судовому засіданні з викликом сторін, прокурора чи його заступника і у виняткових випадках, залежно від обставин справи, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, ухвали, постанови, змінити спосіб та порядок їх виконання.
Господарський суд вважає за необхідне задовольнити клопотання відповідача щодо відстрочки виконання рішення. При цьому господарський суд враховує інтереси як позивача, так і відповідача. Зважаючи на подані докази та пояснення представника відповідача, останній зможе за рахунок вирощеного урожаю сої провести розрахунки з позивачем в повному обсязі. Поряд з цим господарський суд враховує те, що відповідач є сільськогосподарським підприємством; сезонний характер сільськогосподарських робіт ускладнює виконання цього рішення, оскільки вилучення у підприємства сільськогосподарськогї техніки, яка за поясненням сторін є на підприємстві, в рахунок погашення боргу перед банком, може призвести до неплатоспроможності підприємства в цілому та невиконання рішення у даній справі в повному обсязі.
Керуючись ст. ст. 86, 121 Господарського процесуального кодексу України ( 1798-12 ) (1798-12) , господарський суд
У Х В А Л И В :
Відстрочити виконання рішення у справі №17/179 ( rs106367 ) (rs106367) про стягнення з сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Васіно і К" на користь закритого акціонерного товариства комерційного банку "Приватбанк", м. Дніпропетровськ, від імені якого діє Кіровоградська філія заборгованості по кредиту в сумі 225864,68 грн., заборгованості по відсотках у сумі 48584,78 грн., 23237,18 грн. пені, 2976,86 грн. державного мита та 118 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу до 30 жовтня 2007 року.
Копії ухвали направити сторонам.
Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення та може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного господарського суду в установленому законом порядку.
Суддя О.Б. Шевчук