![](images/spacer.gif) |
Підприємство працює по єдиному податку, виробляє і самостійно реалізує свій товар – морозиво. Як проводити розрахунки із споживачами за товар із застосуванням розрахункових книжок і чеків? Заповнення кожного розрахункового чека займає певний час, це сприяє зниженню реалізації товару, так як споживач не бажає чекати заповнення чека і купує товар в іншому зручному місці. Чи обов’язково кожному покупцю видавати такий розрахунковий чек? Чи можливо видавати розрахунковий чек тільки на вимогу споживачів (непорушуючи, при цьому, закони)? (ПОСИЛАННЯ НА ДОКУМЕНТ) |
![](images/spacer.gif) |