МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
Н А К А З
14.05.2007 N 396

Про організацію підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу та зв'язку до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 років

З метою встановлення єдиного порядку з підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу та зв'язку до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 років НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Методичні вказівки з підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу та зв'язку України до роботи в осінньо-зимовий період (далі - Методичні вказівки), що додаються.
2. Керівникам Укравтотрансу, Укрморрічфлоту, Держзв'язку, Державіаадміністрації, Укрзалізниці, Держспецтрансслужби, Укравтодору, ВАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ", Харківського та Дніпропетровського метрополітенів:
2.1. В строк до 11.05.2007 призначити посадових осіб, відповідальних за забезпечення підготовки підпорядкованих підприємств, установ та організацій (далі - підприємства) до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.
2.2. В строк до 22.05.2007 з урахуванням недоліків, які мали місце минулої зими, затвердити План-графік виконання заходів по підготовці підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 років (далі - ОЗП) та вирішити питання їх фінансового та матеріально-технічного забезпечення.
Копію Плану-графіка надати Мінтрансзв'язку.
2.3. В строк до 30.05.2007 затвердити План-графік перевірок підпорядкованих підприємств з підготовки до роботи в ОЗП.
Копію Плану-графіка надати Мінтрансзв'язку.
2.4. Встановити постійний контроль за ходом підготовки підприємств до роботи в зимових умовах та забезпечити, починаючи з липня поточного року, надання Мінтрансзв'язку довідок про хід виконання заходів з підготовки підприємств до ОЗП в терміни, які визначені Методичними вказівками.
2.5. В строк до 01.10.2007 забезпечити готовність об'єктів житлово-комунального та соціального призначення до експлуатації в ОЗП та створення резерву необхідної кількості палива для роботи відомчих котелень, в першу чергу тих, що обслуговують житлові та соціально-побутові об'єкти.
2.6. Вжити заходів щодо забезпечення дотримання в зимових умовах температурних режимів на робочих місцях у виробничих та службових приміщеннях, відомчих житлових будинках, гуртожитках, учбових, дитячих та лікувальних закладах.
2.7. Забезпечити своєчасне та у повному обсязі здійснення розрахунків за спожиті енергоносії.
2.8. Розробити плани організаційних та практичних заходів з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, передбачивши в них здійснення попереджувальних заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків інтенсивного танення снігів, дощових паводків та повеней, пожеж тощо та створення або поповнення необхідних обсягів матеріальних резервів.
2.9. Забезпечити проведення у вересні - жовтні поточного року комісійного обстеження протипожежного стану транспортних засобів, об'єктів підприємств, у т.ч. житлового та соціального призначення, за участю представників адміністрації, відомчої пожежної охорони, пожежно-технічних комісій, добровільних пожежних дружин.
2.10. В строк до 17.09.2007 розглянути хід підготовки підприємств до роботи в ОЗП на засіданні Колегії (Ради Укрзалізниці), комісій з безпеки транспорту.
3. Державній адміністрації залізничного транспорту (Козак В.В.) вжити дієвих заходів щодо забезпечення виконання зобов'язань з перевезення вугілля на теплові електростанції Мінпаливенерго.
4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Содель М.В.) забезпечити спрямування бюджетних коштів для своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії та надання щомісячно в строк до 10 числа місяця наступного за звітним Департаменту безпеки у галузі Довідки про стан розрахунків головних розпорядників бюджетних коштів за енергоносії та житлово-комунальні послуги.
5. Департаменту розвитку та координації систем транспорту та зв'язку (Легенький Г.М.) в строк до 10 числа місяця наступного за звітним забезпечити щомісячно надання Департаменту безпеки у галузі Довідки про стан розрахунків за енергоносії та аналітичної довідки про стан перевезення вугілля для потреб теплоелектростанцій Мінпаливенерго.
6. Департаменту безпеки у галузі (Гержод Ю.В.) забезпечити постійний контроль за ходом підготовки підприємств транспорту та зв'язку до роботи в ОЗП 2007-2008 років.
7. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінтрансу України від 08.05.2001 N 288 "Про організацію підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2001-2002 років".
8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Сергієнка Л.Г.
Міністр
М.Рудьковський

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
транспорту та зв'язку
України
14.05.2007  N 396

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

з підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу та зв'язку України до роботи в осінньо-зимовий період

1. Загальні положення

1.1. Методичні вказівки з підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу та зв'язку України до роботи в осінньо-зимовий період (далі - Методичні вказівки) є документом, який встановлює порядок щорічної організації та контролю за станом підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу та зв'язку до роботи в осінньо-зимовий період (далі ОЗП).
Методичні вказівки є обов'язковими для Державних департаментів транспорту та зв'язку, Державіаадміністрації, Держспецтрансслужби, Укрзалізниці, "Київ-Дніпровського МППЗТ", Укравтодору, а також Харківського та Дніпропетровського метрополітенів, об'єднань, підприємств, установ та організацій (далі - підприємства), що входять до сфери управління Мінтрансзв'язку.
1.2. Методичні вказівки визначають систему організації робіт з підготовки підприємств авіаційного, автомобільного, залізничного, морського і річкового транспорту, зв'язку, дорожнього господарства, метрополітенів, учбових закладів, житлово-комунальної та соціальної сфери, що знаходиться на їх балансі, до сталої роботи в ОЗП з додержанням режиму економії паливноенергетичних ресурсів.
1.3. Вказана система передбачає:
- аналіз та підведення підсумків роботи галузі у попередній ОЗП;
- розробку та реалізацію заходів щодо підготовки до наступного ОЗП;
- контроль та порядок перевірки стану готовності підприємств до роботи в наступний ОЗП;
- звітність підприємств та організацій про стан підготовки та готовності до роботи в ОЗП.
1.4. Суб'єктами системи організації робіт по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період є:
- підприємства транспортно-дорожнього комплексу та зв'язку, відомчий житловий фонд, навчальні, лікувальні та дитячі заклади;
- Державні департаменти транспорту та зв'язку, Державіаадміністрація, Держспецтрансслужба, Укрзалізниця, Укравтодор, "Київ-Дніпровське МППЗТ", Харківський та Дніпропетровський метрополітени;
- Департамент безпеки у галузі.
1.5. Підготовка підприємств до роботи в ОЗП у Міністерстві транспорту та зв'язку України здійснюється згідно з Планом щорічних робіт по забезпеченню підготовки підприємств транспортного-дорожнього комплексу та зв'язку до роботи в ОЗП, зразок якого наведено в додатку 1.
1.6. Напрямки, за якими повинні розроблятись заходи по підготовці підприємств до роботи в ОЗП, викладені у типовому Плані-графіку, зразок якого наведено в додатку 2.
1.7. Перевірка стану та підсумки підготовки підприємств до роботи в зимових умовах проводиться щомісячно, починаючи з липня по жовтень включно.

2. Організація підготовки до роботи в осінньо-зимовий період на підприємствах

2.1. Робота по підготовці підприємств, що входять до сфери управління Мінтрансзв'язку, розпочинається з аналізу підсумків роботи підприємств в умовах минулої зими, про що до вищестоящої організації надається до 1 квітня доповідь за формою згідно додатка 3.
2.2. З урахуванням вищезазначеного аналізу, наказів Мінтрансзв'язку та керівника вищестоящої організації про підготовку до наступного ОЗП, на підприємствах видається наказ керівника, яким затверджуються заходи та плани-графіки їх виконання, а також призначаються склади комісій для приймання робіт по підготовці до наступного ОЗП.
2.3. Керівник підприємства один раз на місяць розглядає хід передзимової підготовки на оперативних нарадах і вживає необхідних заходів по ліквідації недоліків та відставання у виконанні запланованих заходів і робіт.
2.4. Підприємство у строки, передбачені п. 6 додатка 1 до цих Методичних вказівок, звітує перед вищестоящою організацією про хід підготовки до ОЗП станом на 1 липня, 1 серпня, 1 вересня та 1 жовтня за формою згідно з додатком 4 Звіт про хід виконання заходів з підготовки підприємства до роботи в ОЗП станом на 00.00.200_.
Про готовність до осінньо-зимового періоду в строк до 5 листопада надсилається Доповідь про готовність до роботи в ОЗП за формами згідно з додатками 4 та 5.

3. Організаційна робота апарату Міністерства по підготовці підприємств до роботи в осінньо-зимовий період

3.1. Департамент безпеки у галузі:
3.1.1. Координує роботу Державних департаментів транспорту та зв'язку, Державіаадміністрації, Держспецтрансслужби, Укрзалізниці, "КиївДніпровського МППЗТ", Укравтодору, Харківського та Дніпропетровського метрополітенів по підготовці до роботи в ОЗП.
3.1.2. Забезпечує збір, узагальнення та підготовку матеріалів про стан виконання підприємствами запланованих заходів в цілому по Міністерству за формами згідно з додатками 4, 6 та 7 для надання їх керівництву Міністерства.
3.1.3. Заслуховує на оперативних нарадах відповідальних працівників організацій щодо стану підготовки підприємств до роботи в ОЗП і готує відповідні пропозиції по усуненню наявних недоліків.
3.1.4. Організовує та здійснює цільові перевірки стану підготовки до роботи в ОЗП підприємств, що входять до сфери управління Мінтрансзв'язку.
3.1.5. Забезпечує підготовку матеріалів для розгляду на Колегії Мінтрансзв'язку питання щодо підготовки підприємств до роботи в ОЗП.
3.2. Державні департаменти транспорту та зв'язку, Державіаадміністрація, Держспецтрансслужба, Укрзалізниця, "КиївДніпровське МППЗТ", Укравтодор, Харківський та Дніпропетровський метрополітени:
3.2.1. Аналізують підсумки роботи підвідомчих підприємств за минулий ОЗП. З урахуванням наказів Мінтрансзв'язку та рішень Колегії міністерства, видають накази щодо підготовки до роботи підприємств в ОЗП.
3.2.2. Організовують роботу підвідомчих підприємств по підготовці до роботи в ОЗП, забезпечують контроль за своєчасним її проведенням.
3.2.3. Затверджують щорічними наказами графіки перевірок стану готовності підприємств до зими, які проводяться у липні - жовтні, зі складанням актів за підсумками перевірок та вживанням оперативних заходів на місцях.
3.2.4. Аналізують та узагальнюють надані підприємствами:
- Доповідь про підсумки роботи підприємства у минулому осінньо-зимовому періоді за формою згідно з додатком 3;
- Звіт про хід виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період станом на 00.00.200_ року за формою згідно з додатком 4;
- Доповідь про готовність підприємства до роботи в ОЗП за формою згідно з додатком 5;
- підсумки перевірок і приймають керівні рішення по своєчасному і якісному закінченню усіх робіт.
3.2.5. Готують та надають Департаменту безпеки у галузі:
- Довідку про хід підготовки підприємств до роботи в ОЗП за формами згідно з додатками 4 та 6;
- Довідку про готовність підприємств до роботи в ОЗП за формами згідно з додатками 4 та 7 у строки, встановлені пунктом 7.1 додатка 1 до цих Методичних вказівок.
Заступник директора
Департаменту безпеки
у галузі
В.Пужалов

Додаток 1
до пункту 1.5 Методичних
вказівок з підготовки
підприємств
транспортно-дорожнього
комплексу та зв'язку України
до роботи в осінньо-зимовий
період

ПЛАН

щорічних робіт по забезпеченню підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період

N з/п Найменування заходу Термін виконання Виконавець Кому надається документ Примітка
1. Аналіз та надання доповіді про недоліки, які мали місце у минулому ОЗП 1 квітня Підприємства Державним департаментам транспорту та зв'язку, Державіаслужбі, Укрзалізниці, Держспецтрансслужбі, "Київ-Дніпровському МППЗТ" Згідно з додатком 3
1.1. - " - 1 квітня Дніпропетровський та Харківський метрополітени Департаменту безпеки у галузі (далі - ДБГ) Згідно з додатком 3
2. Видання наказу Мінтрансзв'язку про підготовку підприємств до роботи у наступному ОЗП квітень ДБГ Державним департаментам транспорту та зв'язку, Державіаслужбі, Укрзалізниці, Держспецтрансслужбі, "Київ-Дніпровському МППЗТ", Дніпропетровському та Харківському метрополітенам
3. Видання наказу керівника про підготовку підпорядкованих підприємств до роботи у наступному ОЗП з додатками (графік перевірок підприємств та склад комісії з контролю за ходом підготовки до ОЗП на підприємствах) травень Державні департаменти транспорту та зв'язку, Державіаслужба, Укрзалізниця, Держспецтрансслужба, "Київ-Дніпровське МППЗТ ДБГ, підприємствам
4. Видання наказу з затвердженням планів-графіків з підготовки до наступного ОЗП та складу комісії по прийманню виконаних заходів травень Підприємства, у т.ч. Дніпропетровський та Харківський метрополітени План-графіки за формою згідно з додатком 2
5. Контроль за виконанням планів- графіків підготовки до роботи в ОЗП щодекадно Підприємства
6. Надання довідок про хід підготовки підприємств до роботи в ОЗП 5 липня 5 серпня 5 вересня 5 жовтня Підприємства, структурні підрозділи метрополітенів* Державним департаментам транспорту та зв'язку, Державіаслужбі, Укрзалізниці, Держспецтрансслужбі, "Київ-Дніпровському МППЗТ", Дніпропетровському та Харківському метрополітенам* За формою згідно з додатком 4 (строк на контролі)
7. Формування довідок про хід підготовки до ОЗП:
7.1. Державних департаментів транспорту та зв'язку, Державіаслужби, Укрзалізниці, Держспецтрансслужби, "Київ-Дніпровського МППЗТ", Дніпропетровського та Харківського метрополітени 10 липня 10 серпня 10 вересня 10 жовтня Державні департаменти транспорту та зв'язку, Державіаслужба, Укрзалізниця, Держспецтрансслужба, "Київ-Дніпровське МППЗТ", Дніпропетровський та Харківський метрополітени ДБГ За формами згідно з додатками 4 та 6 (строк на контролі)
7.2. Мінтрансзв'язку 15 липня 15 серпня 15 вересня 15 жовтня ДБГ Керівництву міністерства За формою згідно з додатками 4 та 6
8. Проведення перевірок стану підготовки підприємств до роботи в ОЗП згідно з затвердженими планами- графіками Державні департаменти транспорту та зв'язку, Державіаслужба, Укрзалізниця, Держспецтрансслужба, "Київ-Дніпровське МППЗТ", Дніпропетровський та Харківський метрополітени* *метрополітени - по структурним підрозділам
9. Розгляд на нарадах у керівників Державних департаментів транспорту та зв'язку, Державіаслужби, Укрзалізниці, Держспецтрансслужби, "Київ-Дніпровського МППЗТ", Дніпропетровського та Харківського метрополітенів та міністерства стану підготовки підприємств до роботи в ОЗП Згідно рішення керівництва ДБГ, Державні департаменти транспорту та зв'язку, Державіаслужба, Укрзалізниця, Держспецтрансслужба, "Київ-Дніпровське МППЗТ", Дніпропетровський та Харківський метрополітени
10. Підготовка доповіді про готовність інфраструктури підприємства до роботи в ОЗП 5 листопада Підприємства Державним департаментам транспорту та зв'язку, Державіаслужбі, Укрзалізниці, Держспецтрансслужбі, "Київ-Дніпровському МППЗТ" За формами згідно з додатками 4 та 5
11. Підготовка довідки про готовність до роботи в ОЗП 10 листопада Державні департаменти транспорту та зв'язку, Державіаслужба, Укрзалізниця, Держспецтрансслужба, "Київ-Дніпровське МППЗТ", Дніпропетровський та Харківський метрополітени ДБГ За формами згідно з додатками 4 та 7
12. Проведення спільних цільових перевірок стану готовності до роботи в ОЗП підприємств Згідно рішення керівництва міністерства ДБГ, Державні департаменти транспорту та зв'язку, Державіаслужба, Укрзалізниця, Держспецтрансслужба, "Київ-Дніпровське МППЗТ", Дніпропетровський та Харківський метрополітени ДБГ
13. Розгляд на Колегії Мінтрансзв'язку питання стану готовності підприємств до роботи в ОЗП Згідно Плану- графіка засідань Колегії Мінтрансзв'язку ДБГ, Державні департаменти транспорту та зв'язку, Державіаслужба, Укрзалізниця, Держспецтрансслужба, "Київ-Дніпровське МППЗТ", Дніпропетровський та Харківський метрополітени

Додаток 2
до пункту 1.6 Методичних
вказівок з підготовки
підприємств
транспортно-дорожнього
комплексу та зв'язку України
до роботи в осінньо-зимовий
період

ПЛАН-ГРАФІК

виконання заходів по підготовці

______________________________________________

до роботи в осінньо-зимовий період 200_ - 200_ рр.

N з/п Найменування заходу Всього на балансі З них: Передбачено підготувати станом на: Кінцевий термін завершення робіт з підготовки
Відповідають вимогам безпечного функціо- нування в ОЗП Запла- новано підго- тувати 01.08 01.09 01.10 01.11
1. Виробничі будинки та споруди од. 15.10.200_
2. Енергетичне господарство, у т.ч.: 15.10.200_
2.1. котельних од.
2.2. теплових мереж км
2.3. електромереж км
2.4. мереж водопостачання та каналізації км
3. Транспортно- складське господарство, у т.ч.: 01.11.200_
3.1. під'їзні колії км
3.1.2 автомобільні дороги на підприємствах км
3.2. автотранспорт підприємства од.
3.3. портофлот од.
3.4. техніка для прибирання снігу од.
4. Підйомно- транспортне устаткування од. 01.11.200_
5. Житлово- комунальне- господарство, у т.ч.: 01.10.200_
5.1. житлові будинки од.
5.2. гуртожитки од.
5.3. лікувальні заклади од.
5.4. навчальні заклади од.
5.5. котельні, що обслуговують соцсферу од.
5.6. тепломережі од. /км
5.7. електромережі од. /км
5.8. мережі водопостачання та каналізації од. /км

Додаток 3
до пункту 2.1 Методичних
вказівок з підготовки
підприємств
транспортно-дорожнього
комплексу та зв'язку України
до роботи в осінньо-зимовий
період

ПЕРЕЛІК

питань, які необхідно висвітлити у доповіді про підсумки роботи підприємства у минулому осінньо-зимовому періоді

1. Стан забезпечення державної потреби в послугах зв'язку, перевезеннях пасажирів та вантажів по внутрішніх і міждержавних зобов'язаннях Мінтрансзв'язку.
2. Характеристика стійкої роботи підприємств взимку:
2.1. Ефективність планів дій на випадок обмеження постачання енергоносіїв, кількість обмежень постачання енергоносіїв, їх причини, матеріальні збитки внаслідок обмежень.
2.2. Аварії в енергетичному господарстві підприємства.
2.3. Факти недоліків, які мали місце у минулому ОЗП, обумовлені недоліками у підготовці до ОЗП.
3. Аварії та інші недоліки у роботі транспортних засобів, обумовлені недоліками у підготовці до ОЗП.
4. Структура та укомплектованість аварійно-відбудовних бригад (формувань) підприємства, у т.ч. технікою та засобами індивідуального захисту. Ефективність їх дій під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
5. Наявність матеріального резерву для ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
6. Виконання протипожежних заходів при підготовці до ОЗП та недоліки, пов'язані з порушенням вимог нормативних актів з пожежної безпеки.
7. Забезпеченість котелень підприємства котельно-пічним паливом, достатність накопичених запасів.
8. Недоліки у забезпеченні теплом житлових будинків та об'єктів соціальної сфери.
9. Стан розрахунків за енергоресурси, заходи що вживаються по ліквідації заборгованості.
10. Ефективність енергозберігаючих заходів, загальна економія ПЕР від їх впровадження, яка отримана у минулому ОЗП.
11. Висновки зроблені за підсумками роботи у минулому ОЗП, які потребують врахування при підготовці до роботи в наступному ОЗП.
12. Пропозиції з питань організації підготовки підприємств до роботи в ОЗП, які пропонуються винести на розгляд на апаратних нарадах або Колегії Міністерства.

Додаток 4
до пункту 2.4 Методичних
вказівок з підготовки
підприємств
транспортно-дорожнього
комплексу та зв'язку України
до роботи в осінньо-зимовий
період

ЗВІТ

про хід виконання заходів з підготовки

__________________________________________

до роботи в осінньо-зимовий період станом на 00.00.200_ року

Таблиця 1
N Найменування заходу Одиниця виміру Всього на балансі План на весь період підготовки до ОЗП, загальний обсяг Фактично виконано заходів за звітний період (наростаючим підсумком)
Кількість заходів Вартість
Кіль- кість заходів Вартість тис.грн. У натура- льному вимірі % до плану тис. грн. % до плану
1. Підготовка виробничих будинків та споруд, всього захід х
1.1. Виробничі будинки та споруди всього од.
2. Енергетичне господарство всього, у т.ч. захід х
2.1. Ремонт і налагодження котелень од.
2.1.1. на природному газі од.
2.1.2. на мазуті од.
2.1.3. на вугіллі од.
2.1.4. на ел. енергії од.
2.1.5. інші види палива од.
2.1.6. Котельних установок од.
2.2. Ремонт складів твердого палива од.
2.3. Ремонт і налагодження теплових мереж, паропроводів км
2.4. Ремонт електричних мереж км
2.5. Ремонт системи водопостачання і каналізації км
2.6. Наявність і готовність приладів контролю (комерційного) за витратами палива од.
3. Транспортно- складське господарство всього, у т.ч. захід х
3.1. Ремонт та підготовка до роботи захід х
3.1.1. під'їзних колій (на балансі підприємств) км
3.1.2. автомобільних доріг км
3.2. Ремонт та підготовка автотранспорту од.
3.3. Підготовка техніки для прибирання снігу од.
3.4. Підготовка інструменту та інвентарю од.
4. Підйомно- транспортне устаткування захід х
4.1. кранів на залізничному ходу од. 0
4.2. козлові крани од. 0
5. Соціальні питання, всього, у т.ч. захід х
5.1. Закупівля теплого спецодягу, у т.ч. компл. х
5.2. Закупівля теплого спецвзуття, у т.ч. од. х
5.5. Забезпечення робітників побутовим паливом: захід х
5.5.1. вугіллям тонн х
талонів х
5.5.2. дровами тонн х
талонів х
6. Житлово-комунальне і соціальне господарство всього, у т.ч. захід х
6.1. Ремонт та налагодження: х
6.1.1. Котелень всього, в т.ч.: од. х
6.1.1.1. на природному газі од.
6.1.1.2. на мазуті од.
6.1.1.3. на вугіллі од.
6.1.1.4. на електроенергії од.
6.1.1.5. на інших видах палива од.
6.1.2. теплових мереж км
6.1.3. пунктів та систем опалення од. х
6.1.4. бойлерів од.
6.1.5. ремонт покрівлі кв. м х
6.2. Ремонт електро: захід х
6.2.1. мереж км
6.3. ремонт систем водопостачання і каналізації км
6.4. Ремонт житлово- комунальних і соціальних будинків захід х
6.4.1. житлових будинків од.
6.4.2. гуртожитків од.
6.4.3. спортивно- оздоровчих комплексів од.
6.4.4. будинків культури (клубів) од.
6.4.5. навчальних закладів од.
6.4.6. лікувальних закладів од.
6.4.7. дитячих садків од.
7. Специфічні заходи залізничного транспорту всього, у т.ч. захід х
7.1. Підготовка рухомого складу до роботи в ОЗП од.
7.1.1. ремонт тягового рухомого складу, в т.ч.: од.
7.1.1.1. електровозів од.
7.1.1.2. тепловозів од.
7.1.1.3. електропоїздів секцій
7.1.1.4. дизель-поїздів од.
7.1.2. ремонт пасажирських вагонів од.
7.1.3. ремонт вантажних вагонів од.
7.2. Ремонт колії, всього, у т.ч. км х
7.2.1. Модернізація колії км х
7.2.2. Капітальний ремонт колії км х
7.2.3. Середній ремонт колії км х
7.2.4. Комплексно- оздоровчий ремонт колії км х
7.3. Підготовка снігоочисної і снігоприбиральної техніки од.
7.4. Ремонт, обладнання стрілочних переводів захід х
7.4.1. пневмообдувкою од.
7.4.2. електрообігрівом од.
7.5. Підготовка систем централізованого блокування та зв'язку захід х
7.5.1. станційних (стрілок) од.
7.5.2. дільничих км
7.6. Ремонт та підготовка на електрифікованих дільницях захід х
7.6.1. контактної мережі км
7.7. Підготовка до роботи в ОЗП місць масових вантажо- розвантажувальних робіт од. х
7.8. Підготовка обладнання та устаткування для вивантажування змерзлих сипучих вантажів од.
7.9. Наявність рішень обл. держадміністрацій щодо закріплення підприємств інших галузей, для очищення снігових заметів од. х
Специфічні заходи автомобільного транспорту всього, у т.ч.: захід х
7.1. Підготовка рухомого складу до роботи взимку од.
7.2. Підготовка обладнання для підігріву двигунів маш. місця
7.3. Підготовка групових пересувних термосів по підігріву двигунів для тимчасових стоянок од.
7.4. Проведення підготовки водіїв щодо підтримання необхідного теплового режиму двигунів при експлуатації узимку
Специфічні заходи морського та річкового транспорту всього, у т.ч.: захід
7.1. Підготовка плавзасобів до роботи взимку од.
7.2. Підготовка криголамних суден од.
7.3. Підготовка до роботи взимку місць масових вантажно- розвантажувальних робіт, причалів місце
7.4. Підготовка обладнання та устаткування для розморожування замерзлих сипучих вантажів од.
7.5. Ремонт підкранових колій км
7.6. Ремонт залізничних колій причалів км
Специфічні заходи авіаційного транспорту всього, у т.ч.: захід х
7.1. Підготовка і допуск командно-льотного табл. х х х
7.2. Підготовка і допуск спеціалістів служби ОПР і служби АМСЦ до роботи в ОЗП чол. х х х
7.3. Підготовка інженерно- авіаційної служби захід х
7.3.1. Підготовка і допуск працівників АТБ до експлуатації авіаційної техніки чол. х х х
7.3.2. Підготовка парку повітряних суден до роботи в ОЗП та прийняття їх комісією ЛЗ од.
7.3.3. Підготовка і ремонт наземного обладнання, засобів механізації для технічного обслуговування повітряних суден од.
7.3.4. Підготовка до роботи взимку засобів обігріву двигунів і кабін повітряних суден од.
7.4. Підготовка наземних служб захід х
7.4.1. Підготовка і допуск працівників наземних служб до роботи в ОЗП чол.. х х х
7.4.2. Підготовка і ремонт ВПС, РД, МС та інших споруд тис. кв м.
7.4.3. Підготовка спецмашин і аеродромних механізмів од.
7.4.4. Утворення запасу хімічних реагентів для боротьби з ожеледдю кг
7.5. Підготовка служби організації перевезень захід х
7.5.1. Підготовка і допуск спеціалістів до роботи в ОЗП чол.
7.5.2. Підготовка спецобладнання од.
7.6. Підготовка служби ЕРТОЗ захід х
7.6.1. Підготовка і допуск спеціалістів до експлуатації засобів РТЗ В ОЗП табл. х
7.6.2. Підготовка до роботи в ОЗП засобів радіотехнічного забезпечення і обладнання од.
7.7. Підготовка служби пально-мастильних матеріалів (ПММ) х
7.7.1 Підготовка і допуск спеціалістів до роботи в ОЗП чол. х
7.7.2. Підготовка до зими зливно-наливних засобів, засобів фільтрації, заправки і контролю якості авіа-ПММ од.
7.7.3. Відремонтовано ємностей для зберігання рідкого пального куб.м
Специфічні заходи господарства зв'язку всього, у т.ч.: захід х
7.1. Технічне обслуговування антенно-щоглових систем од.
7.2. Технічне обслуговування антенно-хвильових трактів од. х
7.3. Огляд та ремонт антиожеледних захисних пристроїв антенно-щоглових споруд од.
Специфічні заходи Держспецтранслужби всього, у т.ч.: захід
7.1. Підготовка техніки до роботи в ОЗП всього, у т.ч.: од.
7.1.1. Легкові од.
7.1.2. Вантажні од.
7.1.3. Спеціальні од.
7.1.4. Трактори од.
у т.ч. бульдозери од.
7.1.5. Причепи од.
7.2. Підготовка парків до роботи в ОЗП од.
Специфічні заходи ВАТ "Київ- Дніпровське МППЗТ" всього, у т.ч.: захід
7.1 Підготовка рухомого складу, у т.ч.: од.
7.1.1. Тепловозів од.
7.1.2. Вантажних вагонів од.
7.2 Підготовка пристроїв електричної централізації стрілок і сигналів од
7.3. Підготовка до роботи узимку місць масових вантажно- розвантажувальних робіт од.
7.4. Підготовка обладнання та устаткування для розморожування замерзлих сипучих вантажів од.
7.5. Укладання договорів з підприємствами інших галузей на закріплення території для боротьби з сніговими заносами на коліях од. х
Специфічні заходи метрополітенів всього, у т.ч.: захід х
7.1. ремонт колії км
7.2. модернізація колії км
Специфічні заходи автодорожнього господарства всього, у т.ч.: захід х
7.1. Проведення ремонту автомобільних доріг загального користування км
7.2. Заготівля протиожеледних матеріалів: захід х
- піску т х
- технічної солі (каініту) т х
7.3. Ремонт та підготовка механізмів всього, у т.ч.: захід х
7.3.1. роторних снігоочищувачів од.
7.3.2. солерозподілювачів од
7.3.3. навантажувачів од
7.4. Заготівля теплого спецодягу всього, у т.ч.: захід х
7.4.1. валянки шт. х
7.4.2. тілогрійки шт. х
8. Енергозберігаюче обладнання, технології, всього захід х
8.1. Організаційні заходи захід х
8.2. Впровадження систем приладного контролю і обліку використання ПЕР захід х
РАЗОМ(*) захід х
Примітка.
---------------
(*) - В графі "Разом" вказується загальна кількість запланованих та фактично виконаних заходів, а також сума запланованих та фактично витрачених коштів по строках 1-8.
Для забезпечення сталої роботи в ОЗП утворені запаси котельно-пічного палива для котелень:
Таблиця 2
Види палива План на весь період підготовки згідно з нормами, т Факт, т % до норм % від плану Запас забезпечує діб роботи
згідно з нормами згідно з запасом палива
доба тонна
1. Мазут топковий
2. Вугілля
3. Паливо пічне
Для забезпечення технологічних потреб транспорту утворені незменшувальні запаси пально-мастильних матеріалів
Таблиця 3
Види ПММ Од. виміру, т План на весь період підготовки, т Факт, т % від плану
1. Бензин
2. Гас
3. Дизпаливо
4. Мастила
5. Спецрідини

Додаток 5
до пункту 2.4 Методичних
вказівок з підготовки
підприємств
транспортно-дорожнього
комплексу та зв'язку України
до роботи в осінньо-зимовий
період
ЗАТВЕРДЖУЮ
Керівник ___________________
(посада)
__________    ______________
(підпис)         (П.І.Б.)
"___" ____________ 200_ р.

ДОПОВІДЬ

про готовність

___________________________________

(назва підприємства)

до роботи в осінньо-зимовий період 200_ - 200_ рр.

1. Загальна характеристика підприємства
На балансі підприємства знаходиться ________ кв.м виробничих, _________ кв.м житлово-комунальних будинків і споруд і ________ кв.м будинків соціальної сфери.
Власними джерелами теплової енергії є _____ котельні, загальної встановленої потужності: котлів парових _______ т/г, котлів водонагрівальних _______ Гкал/г (у тому числі невиробничого призначення _____ Гкал/г), які забезпечують _____ % всієї потреби підприємства.
Розрахункова потреба підприємства у теплової енергії на наступний осінньо-зимовий період (з 15 жовтня по 15 квітня) становить ____ тис. Гкал., у тому числі житлово-комунальних і соціальна сфери - _____ тис. Гкал.
2. Відомості про готовність підприємства до роботи в осінньозимовий період:
2.1. Згідно наказу від ________ N _____ і план-графіка підготовки до зими передбачалось виконати ______ заходів загальною вартістю _____________ млн.грн.
У тому числі, по житловому фонду та соціальній сфері на ____________ млн.грн.
Фактично виконано _______ заходів на _________ млн.грн., у тому числі по житловому фонду та соціальній сфері на _________ млн.грн.
2.2. Виконання заходів, передбачених планом-графіком станом на 1 листопада, характеризується наступними показниками (інформація згідно з даними таблиці 4).
2.3. У період підготовки до роботи в ОЗП виконано ряд важливих робіт і ліквідовані "вузькі місця" у виробництві, які мали місце у попередньому ОЗП:
 _________________________________________________________________ 
                  (вказати найважливіші заходи) 
     2.4. Недоліки та "вузькі місця" у підготовці до роботи в ОЗП 
 _________________________________________________________________ 
          (навести основні роботи, не виконані у строки, 
           причини та прийняті заходи по їх виконанню) 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
2.5. Стан виконання зауважень, відображених у актах перевірок підприємства відомчими комісіями та державними контролюючими органами з питань енерговикористання:
 _________________________________________________________________ 
            (зміст зауваження, які приймаються заходи) 
2.6. Загальна оцінка ходу робіт з підготовки до ОЗП (% готовності):
2. Енергетичне господарство -
3. Водопостачання і каналізація -
4. Технологічне устаткування по службах і цехах -
5. Транспортно-складське господарство -
6. Житлово-комунальне господарство і соціальна сфера -
7. Підготовка транспортних засобів -
Специфічні заходи
Залізничний транспорт
8. Залізничні колії -
9. Контактні мережі -
10. Снігоочисна і снігозбиральна техніка -
Автомобільний транспорт
8. Обладнання з забезпечення роботи рухомого складу в ОЗП - -
Авіаційний транспорт
8. Льотна служба -
9. Служба ОПР і служба АМСЦ -
10. Інженерно-авіаційна служба -
11. Наземні служби -
12. Протиожеледні матеріали -
Морський та річковий транспорт
8. Обладнання для виконання вантажно-розвантажувальних робіт - -
9. Криголамні судна -
Зв'язок
8. Антенно-щоглові системи -
9. Антенно-хвильові тракти -
10. Антиожеледні захисні пристрої антенно-щоглових споруд - -
Автодорожнє господарство
8. Автомобільні дороги загального користування -
9. Снігоочисна і снігозбиральна техніка -
10. Протиожеледні матеріали -
2.7. За підсумками підготовки до роботи у ОЗП по підприємству видано наказ від _____ N ____, яким затверджено план дій по забезпеченню безаварійної роботи у випадку обмеження постачання енергоресурсів, або повного відключення електроенергії, теплоенергії, газу.
Крім того, створено_______ чергових аварійних бригад, у тому числі по ремонту будівель і споруд _____ бригад, енергогосподарству ____ бригад.
 Керівник ___________________ 
              (П.І.Б.) 
Голови комісій з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 200_ - 200_ рр.
 ______________________                          _________________ 
   (П.І.Б., посада)                                   (підпис) 
 _____________________________                   _________________ 
 _____________________________                   _________________ 
 _____________________________                   _________________ 

Додаток 6
до пункту 3.1.2 Методичних
вказівок з підготовки
підприємств
транспортно-дорожнього
комплексу та зв'язку України
до роботи в осінньо-зимовий
період

ДОВІДКА

про хід підготовки підприємств

__________________________________

(найменування організації)

до роботи в осінньо-зимовий період 200_ - 200_ рр.

                 станом на ____________ 200_ року 
                   "___" ____________ 200_ року 
     Для забезпечення    якісної    і    своєчасної     підготовки 
підпорядкованих  підприємств  до  роботи  в осінньо-зимовий період 
(ОЗП) 200_ - 200_ рр. по _________________________________________ 
                                (найменування організації) 
видано наказ від ____________ N ___, у якому підведені підсумки роботи підгалузі у попередній ОЗП та сформовані завдання на наступний період, затверджено графік перевірок ходу підготовки до зими підпорядкованих підприємств.
     Згідно затвердженому графіка станом  на  01___200_  здійснена 
перевірка ходу підготовки до роботи в ОЗП на ______ підприємствах: 
 _________________________________________________________________ 
                      (перелік підприємств) 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
1. Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період.
На підставі актів перевірок і доповідей підприємств хід підготовки до ОЗП станом на ____________ характеризується наступними показниками (інформація згідно з показниками таблиць 1, 2, 3 додатка 4).
Короткі висновки по виконанню планів-графіків:
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
2. Недоліки та "вузькі місця" у підготовці до роботи в ОЗП:
2.1. Основні невиконані роботи згідно планів-графіків та актів обстежень підприємств комісіями та державними органами:
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
3. Оцінка ходу підготовки до роботи в ОЗП:
     3.1. "Задовільно" на: _______________________________________ 
                                  (найменування підприємств) 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
     3.2. "Незадовільно" на: _____________________________________ 
                                   (найменування підприємств) 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
     4. Висновки та пропозиції: __________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
5. Оцінка ходу підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 200_ - 200_ рр. станом на 01 _____________ 200_ року в цілому по організації ______________________________.
             (задовільно, незадовільно) 
 Керівник                                      ___________________ 
                                                     (П.І.Б.) 

Додаток 7
до пункту 3.2.5 Методичних
вказівок з підготовки
підприємств
транспортно-дорожнього
комплексу та зв'язку України
до роботи в осінньо-зимовий
період

ДОВІДКА

про готовність підприємств

______________________________________

(найменування організації)

до роботи в осінньо-зимовий період 200_ - 200_ рр.

     "___" листопада 200_ року 
1. Загальна характеристика підгалузі
На балансі підприємств знаходиться: ______ тис.кв.м виробничих, _________ тис.кв.м житлово-комунальних будинків і споруд, _______ тис.кв.м будинків соціальної сфери.
Власними джерелами теплової енергії є ______ котельні, загальної встановленої потужності: котлів парових _____ т/г, котлів водонагрівальних _____ Гкал/г (у тому числі невиробничого призначення ____ Гкал/г) які забезпечують ____ % всієї потреби підгалузі.
Розрахункова потреба підприємств підгалузі у тепловій енергії на наступний осінньо-зимовий період становить (з 15 жовтня по 15 квітня) _______ тис. Гкал, у тому числі житлово-комунальна і соціальна сфери _____ тис. Гкал.
2. Згідно з затвердженим графіком у період підготовки до роботи в ОЗП здійснена перевірка ходу підготовки до зими на ______ підприємствах.
     3. Згідно з наказом керівника _______________________________ 
                                      (найменування організації) 
від ____________ 200_ року N ___ і відповідних наказів керівників підприємств здійснювалась підготовка до роботи в осінньо-зимовий період. Передбачалось виконати ________ заходів, загальною вартістю ___________ млн.грн.
Фактично виконано______ заходів на ______ млн.грн.
По кожному цеху і самостійній дільниці, службі складено акти про їх готовність до роботи в ОЗП, які підписувалися комісіями, працюючими на підставі наказу по підприємству. За підсумками підготовки до роботи в ОЗП на підприємствах видані накази, якими затверджені плани дій по забезпеченню безаварійної роботи у випадку обмеження постачання енергоносіїв, або повного відключення електроенергії, тепло енергії, газу. Крім того, створені чергові аварійні бригади.
4. Виконання заходів, передбачених планами-графіками станом на 1 листопада, характеризується наступними показниками (інформація згідно показників таблиць 1, 2, 3 додатка 4).
     Короткі висновки з виконання планів-графіків ________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
5. У період підготовки до роботи в ОЗП виконано ряд важливих робіт і ліквідовані "вузькі місця" у виробництві, які мали місце у попередньому ОЗП:
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
                  (вказати найважливіші заходи) 
6. Недоліки та "вузькі місця" у підготовці до роботи в ОЗП:
6.1. Основні невиконані роботи згідно план-графіків та актів обстежень підприємств, виявлених комісіями та державними органами.
7. Загальна оцінка готовності до роботи в ОЗП служб підгалузі (% готовності):
8. Оцінка готовності до роботи в ОЗП:
8.1 "Задовільно" на:
 _________________________________________________________________ 
                    (найменування підприємств) 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
     8.2 "Незадовільно" на _______________________________________ 
                               (найменування підприємств) 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
     9. Висновки та пропозиції: __________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
 _________________________________________________________________ 
     10. Оцінка  готовності  до  роботи  в  ОЗП 200_ - 200_ рр.  в 
цілому по організації ____________________________________________ 
                                 (задовільно, незадовільно) 
 Керівник _________________ 
             (П.І.Б.)