УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ
Н А К А З
16.05.2005 N 112
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
3 червня 2005 р.
за N 616/10896
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного комітету фінансового моніторингу N 148 (z0891-10) від 26.08.2010 )

Про внесення змін до наказу Держфінмоніторингу від 13.05.2003 N 48

Відповідно до статей 5, 13 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" (249-15) , пунктів 7, 10, 12 Порядку реєстрації фінансових операцій суб'єктами первинного фінансового моніторингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 N 644 (644-2003-п) , НАКАЗУЮ:
1. Унести такі зміни до наказу Державного департаменту фінансового моніторингу від 13.05.2003 N 48 (z0394-03) "Про затвердження деяких форм обліку та подання інформації, пов'язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та Інструкції щодо їх заповнення", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.05.2003 за N 394/7715 (із змінами):
1.1. Пункт 3 викласти в такій редакції:
"3. Установити, що відомості щодо операцій, які підлягають фінансовому моніторингу або можуть бути пов'язані з фінансуванням тероризму, надаються суб'єктами первинного фінансового моніторингу Державному комітету фінансового моніторингу України (далі - Держфінмоніторинг) в електронному вигляді каналами зв'язку або на магнітному носії та засвідчуються електронним цифровим підписом в установленому законодавством порядку. При цьому магнітний носій надається разом із супровідним листом".
1.2. Пункт 4 викласти в такій редакції:
"4. Дозволити суб'єктам первинного фінансового моніторингу, крім банків, передавати до Держфінмоніторингу інформацію про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу або можуть бути пов'язані з фінансуванням тероризму, на паперових носіях поштою з повідомленням про вручення у разі, якщо суб'єкт первинного фінансового моніторингу подає такі повідомлення несистематично.
Подання повідомлень про фінансові операції вважається несистематичним у разі, якщо суб'єкт первинного фінансового моніторингу подає повідомлення Держфінмоніторингу, які не є пов'язаними між собою, у кількості не більше чотирьох щорічно (протягом календарного року).
Для виконання цілей цього наказу повідомлення вважаються пов'язаними між собою, якщо вони стосуються однієї фінансової операції (у тому числі додаткові) або одне з цих повідомлень містить відповідне посилання у полі 021 "Відомості про фінансові операції, пов'язані з обліковуваною (номер та дата запису в реєстрі, коментарі)" форми N 2-ФМ "Реєстр фінансових операцій, що можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів" на фінансові операції, повідомлення про які були подані Держфінмоніторингу суб'єктом первинного фінансового моніторингу раніше.
У разі необхідності подання п'ятого та наступних повідомлень суб'єкт первинного фінансового моніторингу подає такі повідомлення Держфінмоніторингу на паперових носіях поштою з повідомленням про вручення та в місячний строк з моменту подання п'ятого повідомлення забезпечує подання інформації в електронному вигляді".
2. Департаменту взаємодії та методичного забезпечення системи фінансового моніторингу (Турик С.Г.) спільно з Юридичним управлінням (Журавська Л.В.) забезпечити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України та його опублікування.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету фінансового моніторингу України Кірсанова В.М.
Голова
ПОГОДЖЕНО:
Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
С.Г.Гуржій
А.Дашкевич