УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
НАКАЗ
29.09.2011 № 18
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Національного агентства України з питань державної служби № 60 від 13.05.2014 (v0060859-14) )

Про утворення Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Національного агентства України з питань державної служби № 177 від 08.10.2013 (v0177859-13) )
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 № 974 (974-2008-п) "Про затвердження Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008 -2015 роки" (далі - Програма), з метою забезпечення виконання Програми та проведення моніторингу, НАКАЗУЮ:
1. Утворити Координаційну раду з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України (далі - Координаційна рада), як дорадчий орган Національного агентства України з питань державної служби.
2. Затвердити Положення про Координаційну раду (додається).
3. Затвердити Регламент Координаційної ради (додається).
4. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Координаційної ради покласти на Школу вищого корпусу державної служби.
5. Визнати такими, що втратили чинність, накази Головдержслужби України від 26.03.2009 р. № 87 (v0087351-09) "Про утворення Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України", від 17.11.2009 р. № 339 (v0339351-09) "Питання Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської га євроатлантичної інтеграції України" та від 15.12.2009 р. № 383 (v0383351-09) "Про затвердження Положення про Координаційну раду з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України і Регламенту її діяльності".
6. Адміністративно-фінансовому департаменту ознайомити з цим наказом першого заступника та заступника Голови Нацдержслужби України, керівників структурних підрозділів центрального апарату Нацдержслужби України, директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та директора Школи вищого корпусу державної служби.
7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова
Нацдержслужби України
В. Толкованов
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Нацдержслужби України
29.09.2011 № 18

ПОЛОЖЕННЯ

про Координаційну раду з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України

1. Координаційна рада з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України (далі - Координаційна рада) є дорадчим органом Національного агентства України з питань державної служби (далі - Нацдержслужба України), який утворено з метою координації виконання та моніторингу Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції на 2008 - 2015 роки (далі - Програма).
2. Координаційна рада у своїй діяльності керується Конституцією України (254к/96-ВР) , законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, рішеннями Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, наказами Нацдержслужби України та цим Положенням.
3. Основними завданнями Координаційної ради є:
1) координація діяльності міністерств, відомств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, навчальних накладів, залучених до реалізації Програми, щодо забезпечення ефективного її виконання:
2) розроблення рекомендацій щодо забезпечення ефективної реалізації завдань і заходів на виконання Програми;
3) розгляд результатів моніторингу виконання Програми;
4) розгляд пропозицій з питань удосконалення Програми;
5) забезпечення врахування громадської думки під час виконання Програми.
4. Координаційна рада на виконання покладених на неї завдань має право:
1) подавати пропозиції Президенту України та Кабінету Міністрів України щодо розробки та удосконалення заходів з реалізації Програми;
2) проводити моніторинг та аналіз ефективності здійснення заходів щодо впровадження Програми;
3) одержувати в установленому порядку відповідну інформацію від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, установ та інших організацій, залучених до виконання Програми.
5. Координаційна рада формується з числа народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Нацдержслужби України та її підвідомчих установ, заінтересованих органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів, установ, громадських організацій.
6. Координаційна рада складається з Голови, заступників Голови, секретаря та членів Координаційної ради.
7. Головою Координаційної ради є керівник Програми - Голова Нацдержслужби України, секретарем Координаційної ради - директор Школи вищого корпусу державної служби.
8. З метою формування пропозицій та фахового аналізу заходів з питань європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва можуть бути створені робочі (координаційні) групи.
( Положення доповнено новим пунктом 8 згідно з Наказом Національного агентства України з питань державної служби № 177 від 08.10.2013 (v0177859-13) )
9. Персональний склад Координаційної ради затверджується наказом Нацдержслужби України.
10. Основною формою роботи Координаційної ради є засідання, які проводяться відповідно до її Регламенту, який затверджується наказом Голови Нацдержслужби України.
11. Рішення Координаційної ради носять рекомендаційний характер.
12. Рішення Координаційної ради можуть бути реалізовані шляхом прийняття у межах компетенції відповідних заходів Нацдержслужбою України або направлені в установленому порядку для розгляду до Адміністрації Президента України чи Кабінету Міністрів України у межах повноважень.
13. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Координаційної ради здійснює Школа вищого корпусу державної служби.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Нацдержслужби України
29.09.2011 № 18

РЕГЛАМЕНТ

Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України

Цей Регламент визначає порядок підготовки і проведення засідань Координаційної ради з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України (далі - Координаційна рада), оформлення прийнятих рішень та контроль за їх виконанням.

I. Підготовка засідань

1. Засідання Координаційної ради проводяться в міру потреби згідно з планом проведення засідань, який складається на наступний рік з урахуванням пропозицій членів Координаційної ради та стверджується її Головою до кінця поточного року.
2. План проведення засідань з орієнтовним переліком питань до розгляду надсилається членам Координаційної ради, розміщується на офіційному веб-сайті Нацдержслужби України та Школи вищого корпусу державної служби.
Рішенням Голови, за пропозиціями членів Координаційної ради, до затвердженого плану можуть бути включені додаткові питання.
3. В особливих випадках, з метою вирішення невідкладних питань, за рішенням Голови Координаційної ради засідання може бути скликане невідкладно. У разі потреби також можуть проводитися розширені та виїзні засідання Координаційної ради.

II. Проведення засідань

1. Проект порядку денного чергового засідання Координаційної ради формується секретарем Координаційної ради згідно з планом її засідань та шляхом опитування членів Координаційної ради (із застосуванням електронного, письмового або телефонного зв'язку) і погоджується із Головою Координаційної ради.
2. Секретар Координаційної ради інформує всіх членів Координаційної ради не пізніше як за 5 днів про час та місце чергового засідання і розсилає матеріали, що стосуються питань, які пропонуються до розгляду на засіданні.
Підготовка аналітичних і довідкових матеріалів з питань, розгляд яких передбачається на засіданні Координаційної ради, здійснюється секретарем та членами Координаційної ради.
3. Засідання Координаційної ради веде її Голова, а в разі його відсутності - заступник Голови або особа, яка його заміщує.
4. Засідання Координаційної ради є правомочним, якщо на ньому присутні більш як половина її складу.
3. До участі у засіданні Координаційної ради можуть запрошуватись керівники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, установ та інших організацій, залучених до виконання Програми, з правом дорадчого голосу.
6. Головуючий веде засідання відповідно до порядку денного, який, з урахуванням пропозицій членів Координаційної ради, затверджується на засіданні шляхом голосування.
7. Члени Координаційної ради та особи, які запрошені на засідання для участі у розгляді окремих питань, виступають під час обговорення та надають пропозиції з питань, що розглядаються, які враховуються при прийнятті рішення.
8. Рішення Координаційної ради приймаються більшістю присутніх на засіданні членів Координаційної ради. При рівній кількості голосів вирішальним є голос Голови Координаційної ради.
9. Якщо член Координаційної ради не може бути присутнім на засіданні з поважних причин (хвороба, відрядження, відпустка тощо), він може попередньо до засідання подати у письмовій формі Голові Координаційної ради відповідні пропозиції з питань, що розглядаються, та висловити свою думку щодо них. Його пропозиції розглядаються на засіданні Координаційної ради і враховуються під час голосування.
10. На вимогу членів Координаційної ради принципові розбіжності у прийнятті рішень відображаються у протоколі.

III. Оформлення рішень

1. Рішення Координаційної ради оформляються протоколом, який підписується головуючим на засіданні та секретарем Координаційної ради.
2. Протокол є офіційним документом, що підтверджує процес обговорення і прийняття Координаційною радою рішень.
3. У протоколі засідання Координаційної ради зазначається:
дата і місце проведення засідання, кількість членів Координаційної ради та інших осіб, присутніх на засіданні;
питання порядку денного, винесені на розгляд;
перелік виступаючих на засіданні;
винесені на голосування питання, зауваження та пропозиції присутніх членів Координаційної ради, спосіб їх вирішення;
результати голосування і прийняті рішення.
4. Копія протоколу засідання Координаційної ради надсилається усім її членам у 10-денний термін із дня проведення засідання.