УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 27 травня 2009 р. N 513
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 448 (448-2015-п) від 30.06.2015 )

Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 853 (853-2011-п) від 10.08.2011 )
Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (877-16) Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), згідно з додатком.
Прем'єр-міністр України
Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 22

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 27 травня 2009 р. N 513

КРИТЕРІЇ,

за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)

1. Оцінювання ступеня ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин здійснюється за такими критеріями:
додержання технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, багаторічних і лісових насаджень, дерев, чагарників, рослинності закритого ґрунту;
своєчасність здійснення заходів щодо захисту рослин підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та фізичними особами-підприємцями;
додержання регламентів зберігання, транспортування та застосування засобів захисту рослин;
застосування пестицидів I-IV класу небезпечності.
2. З урахуванням критеріїв оцінювання ступеня ризику від провадження господарської діяльності у сфері захисту рослин суб'єкти господарювання відносяться до одного з трьох ступенів ризику - високого, середнього та незначного.
3. До суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику відносяться ті, що:
зберігають, транспортують та застосовують пестициди I та II класу небезпечності;
здійснюють торгівлю пестицидами.
4. До суб'єктів господарювання з середнім ступенем ризику відносяться ті, що зберігають, транспортують та застосовують пестициди III та IV класу небезпечності.
5. До суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику відносяться ті, що не належать до суб'єктів господарювання з високим та середнім ступенем ризику.
6. Планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб'єктів господарювання у сфері захисту рослин здійснюються центральним органом виконавчої влади у сфері захисту рослин та державною фітосанітарною інспекцією щодо суб'єктів:
( Абзац перший пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 853 (853-2011-п) від 10.08.2011 )
з високим ступенем ризику - не частіше ніж один раз на рік;
з середнім ступенем ризику - не частіше ніж один раз на два роки;
з незначним ступенем ризику - не частіше ніж один раз на три роки.