від 27 лютого 2019 року № 387
|
Голова
Центральної виборчої комісії
|
Т.СЛІПАЧУК
|
Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 27 лютого 2019 року № 387
Номер територіального виборчого округу
|
Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) довіреної особи кандидата напост Президента України
|
19
|
Максимець Володимир Олегович
|
20
|
Остромецька Олена Владиславівна
|
21
|
Гірич Наталія Вікторівна
|
22
|
Ярош Людмила Михайлівна
|
23
|
Матвійчук Галина Романівна
|
45
|
Шеїна Юлія Вікторівна
|
46
|
Перебийніс Андрій Леонідович
|
47
|
Ситнік Віталій Валерійович
|
48
|
Морозова Тетяна Володимирівна
|
49
|
Гавриліна Ірина Анатоліївна
|
50
|
Суков Руслан Михайлович
|
51
|
Васюткін Олександр Олександрович
|
52
|
Забабон Оксана Вікторівна
|
57
|
Чекаленко Олександр Христофорович
|
58
|
Волошин В’ячеслав Степанович
|
59
|
Чопенко Олександр Леонідович
|
60
|
Клименко Анна Олександрівна
|
62
|
Ушмаєв Денис Олександрович
|
63
|
Ткачук Таміла Андріївна
|
64
|
Новицька Євгенія Іванівна
|
65
|
Фрегер Геннадій Йосипович
|
66
|
Якубович Ігор Ігорович
|
67
|
Острадчук Григорій Григорович
|
74
|
Кузьменко Іван Петрович
|
75
|
Ісупов Юрій Володимирович
|
76
|
Пелих Юрій Георгійович
|
77
|
Чечель Микола Володимирович
|
78
|
Гречка Віталій Вікторович
|
79
|
Жирош Тарас Іванович
|
80
|
Богданов Ігор Михайлович
|
81
|
Марусенко Василь Васильович
|
82
|
Журавльов Павло Іванович
|
83
|
Заячківська Марія Петрівна
|
84
|
Винників Іван Іванович
|
85
|
Якименко Світлана Петрівна
|
86
|
Адамкович Мирослава Ярославівна
|
87
|
Гриньків Марина Борисівна
|
88
|
Гоян Тетяна Дмитрівна
|
89
|
Козьмик Марія Дмитрівна
|
90
|
Скляр Владислав Сергійович
|
115
|
Сагановський Руслан Миронович
|
116
|
Дикан Тарас Володимирович
|
117
|
Дем’яновський Василь Мар’янович
|
118
|
Белей Петро Васильович
|
119
|
Семенюк Людмила Йосипівна
|
120
|
Борис Олег Володимирович
|
121
|
Фурдин Осип Федорович
|
122
|
Мельниченко Ольга Романівна
|
123
|
Нечипор Ігор Іванович
|
124
|
Щур Ярослав Іванович
|
125
|
Щирба Віра Степанівна
|
126
|
Дирик Володимира Тарасівна
|
152
|
Кирилюк Валентин Володимирович
|
153
|
Балабат Борис Миколайович
|
154
|
Гуц Олександр Олександрович
|
155
|
Кирилюк Володимир Михайлович
|
156
|
Юрчук Ігор Іванович
|
178
|
Кушнір Олександр Анатолійович
|
194
|
Рибченко Олександр Володимирович
|
195
|
Алєксєєвець Олександр Леонідович
|
196
|
Ріпа Антон Володимирович
|
197
|
Сахно Анатолій Петрович
|
198
|
Басараб Станіслав Миколайович
|
199
|
Ткаченко Володимир Петрович
|
200
|
Тарасюк Віктор Васильович
|
201
|
Колісняк Віра Антонівна
|
202
|
Голобородов Анатолій Іванович
|
203
|
Хорошенюк Анатолій Миколайович
|
204
|
Черній Тарас Захарович
|
209
|
Пилипенко Сергій Миколайович
|
223
|
Гетьман-Гнідунець Лариса Олександрівна
|
Секретар
Центральної виборчої комісії
|
Н.БЕРНАЦЬКА
|