УВАГА! ДОКУМЕНТ ВТРАЧАЄ ЧИННІСТЬ.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 24 жовтня 2012 р. № 1010
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 309 від 27.03.2019 (309-2019-п) )

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем (572-2012-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2012 р. № 572 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 48, ст. 1891), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України
М.АЗАРОВ
Інд. 26
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 жовтня 2012 р. № 1010

ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем

1. Пункт 2 доповнити абзацом такого змісту:
"Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Міністерство соціальної політики Автономної Республіки Крим, головні управління праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської та управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської держадміністрацій (далі - органи соціального захисту населення).".
2. У пункті 5 слово "переліків" замінити словом "переліку".
3. У пункті 6 слово "переліки" замінити словом "перелік".
4. доповнити Порядок пунктами 8-1-8-6 такого змісту:
"8-1. Мінсоцполітики проводить розподіл бюджетних коштів, передбачених для здійснення реабілітаційних заходів, між органами соціального захисту населення пропорційно чисельності дітей-інвалідів з дитячим церебральним паралічем, які проживають у районі обслуговування.
8-2. Для здійснення реабілітаційних заходів органи соціального захисту населення на підставі рекомендацій індивідуальної програми реабілітації дітей-інвалідів з дитячим церебральним паралічем та заяви (у довільній формі) батьків або законних представників забезпечують направлення таких дітей до відповідних реабілітаційних установ.
8-3. Реабілітаційні установи, до яких здійснюється направлення дітей-інвалідів з дитячим церебральним паралічем для здійснення реабілітаційних заходів, повинні мати відповідний кваліфікований штат працівників та матеріально-технічну базу.
8-4. Вартість реабілітаційних заходів визначається органами соціального захисту населення окремо для кожної дитини-інваліда з дитячим церебральним паралічем відповідно до індивідуальної програми реабілітації та побажань батьків або законних представників. Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини-інваліда з дитячим церебральним паралічем не повинна перевищувати 9 тис. гривень.
8-5. Оплата реабілітаційних заходів здійснюється органами соціального захисту населення на підставі актів виконаних робіт відповідно до договору про надання реабілітаційних заходів, укладеного з реабілітаційною установою.
8-6. Органи соціального захисту населення подають щомісяця до 15 числа наступного періоду Мінсоцполітики зведені дані щодо кількості дітей-інвалідів з дитячим церебральним паралічем, які були забезпечені реабілітаційними заходами, із зазначенням переліку реабілітаційних заходів, які отримала кожна дитина-інвалід з дитячим церебральним паралічем, та їх вартості, а також реабілітаційних установ, які здійснювали відповідні реабілітаційні заходи.".
5. У тексті Порядку (572-2012-п) слова "реабілітаційних заходів і" виключити.