КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 25 листопада 2015 р. № 1068
Київ

Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 712 від 22.09.2016 (712-2016-п) № 307 від 19.04.2017 (307-2017-п) № 754 від 04.10.2017 (754-2017-п) № 187 від 14.03.2018 (187-2018-п) № 1204 від 27.12.2018 (1204-2018-п) № 345 від 24.04.2019 (345-2019-п) № 583 від 05.07.2019 (583-2019-п) № 120 від 19.02.2020 (120-2020-п) № 697 від 12.08.2020 (697-2020-п) № 1121 від 18.11.2020 (1121-2020-п) № 1202 від 08.12.2020 (1202-2020-п) № 204 від 17.03.2021 (204-2021-п) № 825 від 11.08.2021 (825-2021-п) № 1221 від 24.11.2021 (1221-2021-п) )
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Погодитися з пропозицією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства щодо спрямування частини коштів у сумі 398500 тис. гривень, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в 2015 році у спеціальному фонді державного бюджету (80-19) за програмою 2751630 "Реалізація надзвичайної кредитної програми для України", на фінансування заходів з реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України у вигляді міжбюджетних трансфертів.
1-1. Установити, що залишки коштів, які надійшли у 2015 році до спеціального фонду державного бюджету в рамках першого траншу за Фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України") (971_014) Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за програмою 2751630 "Реалізація надзвичайної кредитної програми для відновлення України", спрямовуються на здійснення у 2021 році видатків спеціального фонду за програмою (1801-19) 2761600 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України".
( Постанову доповнено пунктом 1-1 згідно з Постановою КМ № 307 від 19.04.2017 (307-2017-п) ; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 187 від 14.03.2018 (187-2018-п) , № 1204 від 27.12.2018 (1204-2018-п) , № 120 від 19.02.2020 (120-2020-п) , № 204 від 17.03.2021 (204-2021-п) )
1-2. Затвердити розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, передбаченої Міністерству розвитку громад та територій на здійснення видатків за програмою 2761600 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" між місцевими бюджетами згідно з додатками 1 та 4 до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.
( Постанову доповнено пунктом 1-2 згідно з Постановою КМ № 307 від 19.04.2017 (307-2017-п) ; в редакції Постанов КМ № 754 від 04.10.2017 (754-2017-п) , № 187 від 14.03.2018 (187-2018-п) ; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1204 від 27.12.2018 (1204-2018-п) , № 345 від 24.04.2019 (345-2019-п) , № 583 від 05.07.2019 (583-2019-п) , № 120 від 19.02.2020 (120-2020-п) , № 697 від 12.08.2020 (697-2020-п) , № 204 від 17.03.2021 (204-2021-п) )
2. Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що додаються.
( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 187 від 14.03.2018 (187-2018-п) )
3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 2, який набирає чинності одночасно із Законом України (928-19) "Про Державний бюджет України на 2016 рік".
Прем'єр-міністр України
А.ЯЦЕНЮК
Інд. 71
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 листопада 2015 р. № 1068
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
 від 14 березня 2018 р. № 187 (187-2018-п)
        
)

ПОРЯДОК ТА УМОВИ

надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (далі - субвенція), що фінансуються відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України") (971_014) , ратифікованої Законом України від 22 квітня 2015 р. № 346-VIII (346-19) (далі - Фінансова угода).
Джерелом формування субвенції за спеціальним фондом є кошти позики Європейського інвестиційного банку, залучені Україною відповідно до Фінансової угоди (971_014) .
Джерелом формування субвенції за загальним фондом є кошти державного бюджету.
2. Головним розпорядником субвенції є Мінрегіон.
Розпорядники/одержувачі субвенції за місцевими бюджетами визначаються рішенням відповідної місцевої ради, відповідної військово-цивільної адміністрації про такий бюджет згідно із законодавством.
3. Використання субвенції спеціального фонду здійснюється з дотриманням умов Фінансової угоди (971_014) та договорів, укладених у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (далі - Програма), а також відповідно до угод про передачу коштів, укладених відповідно до Фінансової угоди.
4. Субвенція спрямовується бюджетам адміністративно-територіальних одиниць (згідно з додатками 1 та 4), на території яких реалізуються проекти у рамках Програми за напрямами, визначеними у Фінансовій угоді (971_014) . Переліки проектів, які фінансуються за рахунок субвенції, формуються та затверджуються головним розпорядником субвенції за пропозиціями органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади.
( Абзац перший пункту 4 в редакції Постанови КМ № 345 від 24.04.2019 (345-2019-п) ; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 583 від 05.07.2019 (583-2019-п) , № 697 від 12.08.2020 (697-2020-п) )
Субвенція загального фонду спрямовується виключно на сплату податку на додану вартість, що додається до вартості товарів, робіт та послуг, закупівля яких здійснюється в рамках проектів, що фінансуються в рамках Програми.
Фінансування за розподілом, визначеним у додатку 4, для адміністративно-територіальних одиниць Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Одеської, Полтавської, Київської та Херсонської областей за рахунок субвенції спеціального фонду може бути здійснено лише за умови підтвердження співфінансування таких проектів з відповідних місцевих бюджетів у обсязі не меншому, ніж сума податку на додану вартість.
( Абзац третій пункту 4 в редакції Постанови КМ № 345 від 24.04.2019 (345-2019-п) ; із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 583 від 05.07.2019 (583-2019-п) , № 697 від 12.08.2020 (697-2020-п) )
Не допускається будь-яке подвійне фінансування одних і тих же компонентів проектів, у тому числі за рахунок коштів, наданих Європейським інвестиційним банком, іншими донорами, коштів державного чи місцевих бюджетів.
Субвенція не може бути спрямована на погашення штрафних санкцій та/або пені, що нараховується за порушення умов договорів, та на витрати, пов’язані з перерахуванням та конвертацією коштів за рахунком для одержання коштів та проектними рахунками.
Субвенція спеціального фонду не використовується для сплати податків, зборів та митних платежів.
Відповідний розпорядник субвенції за місцевим бюджетом та/або одержувач, відповідна місцева рада чи військово-цивільна адміністрація забезпечують співфінансування проекту за власний рахунок у тій частині, що не покривається субвенцією.
Витрати, пов’язані з перерахуванням та конвертацією коштів за рахунком для одержання коштів та проектними рахунками, несуть розпорядники субвенції за місцевими бюджетами.
5. Умовами надання субвенції є:
1) об’єкти, зокрема житлового фонду, що фінансуються за рахунок субвенції, залишаються у комунальній власності (спільній власності) відповідних територіальних громад та використовуються за цільовим призначенням протягом не менше 20 років з дати завершення впровадження проекту;
2) спроможність органів місцевого самоврядування відповідних територіальних громад сіл, селищ та міст забезпечувати подальше власне фінансування або утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів об’єктів, що фінансуються за рахунок субвенції;
3) здійснення видатків за рахунок субвенції загального фонду можливе лише за умови попереднього спрямування коштів субвенції спеціального фонду за цільовим призначенням для здійснення частини оплати за відповідним рахунком;
4) замовниками будівництва забезпечено під час розроблення проектної документації для реалізації проектів, що пов’язані з будівництвом (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт), врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;
5) видатки, пов’язані з фінансуванням капітального будівництва, здійснюються за умови наявності затверджених проектів будівництва та результатів проведення їх державної експертизи відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи (560-2011-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1674); титулів об’єктів, що затверджені відповідно до Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств (995-97-п) , установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії (995-97-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. № 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17; 2015 р., № 97, ст. 3320).
6. Кредитні кошти, перераховані з проектного рахунка, вважаються субвенцією спеціального фонду, що надана з державного бюджету відповідним місцевим бюджетам у день перерахування коштів у національній валюті або у сумі гривневого еквіваленту перерахованих валютних коштів, розрахованого за офіційним курсом Національного банку на день їх перерахування.
7. Заявки на перерахування коштів з рахунка для одержання коштів підписуються уповноваженими особами Мінфіну, головного розпорядника субвенції спеціального фонду. Заявки на перерахування коштів з проектного рахунка підписуються уповноваженими особами Мінфіну, головного розпорядника субвенції, розпорядника субвенції за місцевим бюджетом та її одержувача (замовника).
8. Кредитні кошти Європейського інвестиційного банку в рамках Програми перераховуються Європейським інвестиційним банком за заявками на їх вибірку, оформленими відповідно до положень Фінансової угоди (971_014) та договорів, укладених у рамках Програми, на рахунок Мінфіну в ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України", відкритий для виконання Програми. Для цілей Програми Мінфін відкриває в ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" для кожної з угод про передачу коштів рахунки для реалізації проектів (проектні рахунки), на які перераховуються кошти для відповідних проектів з рахунка, відкритого для виконання Програми. Субвенція спеціального фонду надається місцевим бюджетам, розпорядникам субвенції за місцевими бюджетами/одержувачам субвенції за місцевими бюджетами шляхом перерахування коштів із проектного рахунка постачальникам товарів (виконавцям робіт або послуг) за договорами, укладеними розпорядниками субвенції за місцевими бюджетами/одержувачами субвенції за місцевими бюджетами у рамках проектів, на виконання грошових зобов’язань зазначених розпорядників/одержувачів щодо оплати виконаних/ поставлених товарів, робіт та послуг за такими договорами з подальшим відображенням таких операцій у бухгалтерському обліку, фінансовій і бюджетній звітності.
9. Для відображення головним розпорядником субвенції, розпорядниками субвенції за місцевими бюджетами та її одержувачами у бухгалтерському обліку, фінансовій і бюджетній звітності операцій у частині здійснення видатків державного бюджету, доходів і видатків місцевих бюджетів за рахунок субвенції спеціального фонду головний розпорядник субвенції спеціального фонду подає розпорядникам субвенції за місцевими бюджетами інформацію про фактичний стан використання коштів, залучених Україною відповідно до Фінансової угоди (971_014) , згідно з додатком 2.
10. Головний розпорядник субвенції з метою відображення в обліку та звітності про виконання бюджетів у частині здійснення видатків державного бюджету, доходів і видатків місцевих бюджетів за рахунок субвенції спеціального фонду подає Казначейству зведене розпорядження за формою згідно з додатком 3.
11. Казначейство:
забезпечує відображення його органами в обліку та звітності про виконання бюджетів операцій у частині здійснення видатків державного бюджету, доходів і видатків місцевих бюджетів за рахунок субвенції спеціального фонду за відповідними кодами бюджетної класифікації у розрізі доходів, видатків та кредитування бюджетів у національній валюті або у відповідному гривневому еквіваленті євро;
перераховує субвенцію загального фонду відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів (1132-2010-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3399; 2015 р., № 7, ст. 161), та Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами (z0130-13) , затвердженого наказом Мінфіну від 24 грудня 2012 р. № 1407, на підставі подання головним розпорядником зведеного розпорядження, визначеного пунктом 10 цих Порядку та умов, інформації про розподіл коштів загального фонду державного бюджету у розрізі розпорядників коштів за місцевими бюджетами;
інформує щомісяця до 15 числа Мінфін та Мінрегіон про обсяги перерахування субвенції та касові видатки в розрізі місцевих бюджетів, що фінансуються за її рахунок.
12. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій з використання субвенції загального фонду здійснюються в установленому законодавством порядку.
13. Мінрегіон до 25 числа кожного місяця інформує Мінфін про використання субвенції.
14. Одержувачі субвенції подають щомісяця до 10 числа розпорядникам субвенції за місцевими бюджетами звіт про використання субвенції.
15. Розпорядники субвенції за місцевими бюджетами подають щомісяця до 20 числа головному розпорядникові субвенції звіт про її використання.
16. У разі недотримання кінцевим бенефіціаром умов Фінансової угоди (971_014) , угоди про передачу коштів позики і цих Порядку та умов відповідна місцева рада чи військово-цивільна адміністрація повертає суму коштів, спрямовану на фінансування проекту, до державного бюджету відповідно до законодавства та укладених договорів.
17. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим використанням здійснюється в установленому законодавством порядку.
( Порядок та умови в редакції Постанови КМ № 187 від 14.03.2018 (187-2018-п) )
Додаток 1
до Порядку та умов
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
 від 24 листопада 2021 р. № 1221 (1221-2021-п)
        
)

РОЗПОДІЛ

у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України між місцевими бюджетами (Пул 1)

( Див. текст (1082-20) ) ( Див. текст (971_014) )
Код місцевого бюджету
Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці
Обсяг субвенції за місцевим бюджетом, тис. гривень
спеціальний фонд
загальний фонд
усього
у тому числі за рахунок залишку коштів спеціального фонду станом на 1 січня 2021 р.
Усього
152 949,643
77 570,622
30 589,934
Донецька область
139 504,619
68 780,842
27 900,927
05511000000
Бюджет Бахмутської міської територіальної громади
65 397,333
28 343,429
13 079,469
05530000000
Бюджет Мирноградської міської територіальної громади
69 050,01
39 420,63
13 810,002
05523000000
Бюджет Костянтинівської міської територіальної громади
5 057,276
1 016,783
1 011,456
Запорізька область
4 857,5
1000
971,5
08508000000
Бюджет Приморської міської територіальної громади
4 857,5
1000
971,5
Луганська область
1 797,754
1 000,01
359,552
12526000000
Бюджет Сєвєродонецької міської територіальної громади
115,04
23,009
12520000000
Бюджет Міловської селищної територіальної громади
682,694
136,539
12527000000
Бюджет Станично-Луганської селищної територіальної громади
1 000,01
1 000,01
200,002
12530000000
Бюджет Щастинської міської територіальної громади
0,01
0,002
Харківська область
6 789,77
6 789,77
1 357,955
20100000000
Обласний бюджет Харківської області
3 442,77
3 442,77
688,554
20531000000
Бюджет Валківської міської територіальної громади
3347
3347
669,401
( Додаток 1 в редакції Постанов КМ № 712 від 22.09.2016 (712-2016-п) , № 307 від 19.04.2017 (307-2017-п) ; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 754 від 04.10.2017 (754-2017-п) ; в редакції Постанов КМ № 187 від 14.03.2018 (187-2018-п) , № 1204 від 27.12.2018 (1204-2018-п) , № 345 від 24.04.2019 (345-2019-п) , № 583 від 05.07.2019 (583-2019-п) , № 120 від 19.02.2020 (120-2020-п) , № 697 від 12.08.2020 (697-2020-п) , № 1121 від 18.11.2020 (1121-2020-п) , № 204 від 17.03.2021 (204-2021-п) , № 825 від 11.08.2021 (825-2021-п) , № 1221 від 24.11.2021 (1221-2021-п) )
Додаток 2
до Порядку та умов

ІНФОРМАЦІЯ

про фактичний стан використання коштів, залучених Україною відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України"), з проектного рахунка

( Див. текст (971_014) )
Розпорядник (одержувач) субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України ____________________________________________________
Найменування проекту
Код позики
Розпорядник (одержувач) субвенції за місцевим бюджетом
Сума платежів за звітний період
Найменування валюти платежів
Сума у валюті позики, євро
Курс євро до гривні, встановлений Національним банком
Сума, гривень
Коди бюджетної класифікації
КПКВК
КМБ
_______________________
(найменування посади)
____________________
(підпис)
_______________________
(ініціали та прізвище)
( Додаток 2 в редакції Постанови КМ № 187 від 14.03.2018 (187-2018-п) )
Додаток 3
до Порядку та умов
ЗАТВЕРДЖУЮ
_____________________________________
(найменування посади, ініціали та прізвище)
МП
Казначейство
Головний розпорядник субвенції - Мінрегіон
Ідентифікаційний код __________________________

ЗВЕДЕНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ № ___

від ____ ___________ 20__ року

Відобразити в обліку та звітності про виконання бюджетів у частині здійснення видатків державного бюджету, доходів і видатків місцевого бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України такі операції за спеціальним фондом за зазначеними кодами бюджетної класифікації у розрізі доходів і видатків та кредитування бюджетів:
Найменування проекту
Код позики
Розпорядник (одержувач) субвенції за місцевим бюджетом
Сума платежів за звітний період
Найменування валюти платежів
Сума у валюті позики, євро
Курс євро до гривні, встановлений Національним банком
Сума, гривень
Коди бюджетної класифікації
КПКВК
КМБ
_______________________
(найменування посади)
____________________
(підпис)
_______________________
(ініціали та прізвище)
( Додаток 3 в редакції Постанови КМ № 187 від 14.03.2018 (187-2018-п) )
Додаток 4
до Порядку та умов
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
 від 24 листопада 2021 р. № 1221 (1221-2021-п)
        
)
РОЗПОДІЛ
у 2021 році субвенції з державного бюджету (1082-20) місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України між місцевими бюджетами (971_014) (Пул 2а, 3 та 4)
Код місцевого бюджету
Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці
Обсяг субвенції за місцевим бюджетом, тис. гривень
Мінімальний обсяг спів-фінансування за рахунок місцевих бюджетів, тис. гривень
разом
спеціальний фонд
загальний фонд
усього
у тому числі за рахунок залишку коштів спеціального фонду станом на 1 січня 2021 р.
Усього
1 821 225,253
1 682 951,025
958 330,046
155 151,134
177 990,696
Дніпропетровська область
182 692,846
182 692,846
91 071,461
36 538,572
04100000000
Обласний бюджет Дніпро-петровської області
42 479,349
42 479,349
29805,025
8 495,872
04542000000
Бюджет Троїцької сільської територіальної громади
15 497,463
15 497,463
8950,402
3 099,493
04571000000
Бюджет Кам’янської міської територіальної громади
124 716,034
124 716,034
52316,034
24 943,207
Донецька область
801 376,585
681 417,599
395 261,017
136 841,867
05100000000
Обласний бюджет Донецької області
11 496
9580
8229,103
1916
05526000000
Бюджет Мангушської селищної територіальної громади
29 400
24 500
16601,83
4900
05528000000
Бюджет Маріупольської міської територіальної громади
242 640,969
201 735,527
107219,831
40 905,442
05530000000
Бюджет Мирноградської міської територіальної громади
34 062,002
28 385,001
20169,086
5 677,001
05543000000
Бюджет Торецької міської територіальної громади
10 800
9000
2054,391
1800
05521000000
Бюджет Кальчицької сільської територіальної громади
4200
3500
1500
700
05531000000
Бюджет Нікольської селищної територіальної громади
22 800
19 000
10436,828
3800
05536000000
Бюджет Покровської міської територіальної громади
61 946,289
51 621,907
34091,403
10 324,382
05517000000
Бюджет Волноваської міської територіальної громади
5 777,2
4 814,333
4814,333
962,867
05520000000
Бюджет Дружківської міської територіальної громади
32 161,875
26 801,562
15159,402
5 360,313
05506000000
Бюджет Іллінівської сільської територіальної громади
14 822,577
12 352,147
4952,147
2 470,43
05524000000
Бюджет Краматорської міської територіальної громади
132 765,205
124 706,733
67891,597
24 941,353
05501000000
Бюджет Лиманської міської територіальної громади
18 740,445
15 617,037
5297,623
3 123,408
05541000000
Бюджет Слов’янської міської територіальної громади
79 320
66 100
45199,9
13 220
05512000000
Бюджет Вугледарської міської територіальної громади
434,532
362,11
362,11
72,422
05513000000
Бюджет Криворізької сільської територіальної громади
1800
1500
1500
300
05519000000
Бюджет Добропільської міської територіальної громади
14 866,491
12 388,742
5019,806
2 477,749
05538000000
Бюджет Світлодарської міської територіальної громади
3600
3000
3000
600
05523000000
Бюджет Костянтинівської міської територіальної громади
4500
3750
1659,127
750
05505000000
Бюджет Соледарської міської територіальної громади
75 243
62 702,5
40102,5
12 540,5
Запорізька область
239 744,796
239 744,796
110 879,115
47 948,963
08568000000
Бюджет Мелітопольської міської територіальної громади
68 256,608
68 256,608
37294,529
13 651,324
08562000000
Бюджет Запорізької міської територіальної громади
22 744,265
22 744,265
11226,218
4 548,853
08521000000
Бюджет Гуляйпільської міської територіальної громади
18 351,936
18 351,936
8049,681
3 670,388
08100000000
Обласний бюджет Запорізької області
120 315,537
120 315,537
52463,537
24 063,108
08544000000
Бюджет Бердянської міської територіальної громади
10 076,45
10 076,45
1845,15
2 015,29
Київська область
107 800
107 800
79 030,81
21 560
10531000000
Бюджет Броварської міської територіальної громади
10 000
10 000
8768,312
2000
10515000000
Бюджет Бучанської міської територіальної громади
82 800
82 800
55262,498
16 560
10533000000
Бюджет Вишгородської міської територіальної громади
15 000
15 000
15000
3000
Луганська область
109 855,477
91 546,21
37 302,087
18 309,267
12100000000
Обласний бюджет Луганської області
2 331,519
1 942,932
1942,932
388,587
12524000000
Бюджет Рубіжанської міської територіальної громади
7 867,712
6 556,426
1816,396
1 311,286
12509000000
Бюджет Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади
12 861,993
10 718,327
2833,327
2 143,666
12505000000
Бюджет Біловодської селищної територіальної громади
29 600,475
24 667,062
15225,542
4 933,413
12525000000
Бюджет Сватівської міської територіальної громади
3 642
3035
2027,981
607
12528000000
Бюджет Старобільської міської територіальної громади
3 757,294
3 131,078
1609,843
626,216
12523000000
Бюджет Попаснянської міської територіальної громади
2 593,190
2 160,991
667,309
432,199
12520000000
Бюджет Міловської селищної територіальної громади
35 447,598
29 539,663
8784,026
5 907,935
12530000000
Бюджет Щастинської міської територіальної громади
0,03
0,01
0,01
0,02
12503000000
Бюджет Чмирівської сільської територіальної громади
11 753,666
9 794,721
2394,721
1 958,945
Одеська область
78 517,286
78 517,286
37 703,831
15 703,458
15564000000
Бюджет Одеської міської територіальної громади
78 517,286
78 517,286
37703,831
15 703,458
Полтавська область
156 941,997
156 941,997
102 915,64
31 388,401
16564000000
Бюджет Кременчуцької міської територіальної громади
6 766,537
6 766,537
2 833,621
1 353,308
16568000000
Бюджет Миргородської міської територіальної громади
35 175,46
35 175,46
21 573,764
7 035,093
16100000000
Обласний бюджет Полтавської області
115 000
115 000
78 508,255
23 000
Херсонська область
29 868,108
29 868,108
23 691,912
1 882,253
21100000000
Обласний бюджет Херсонської областi
29 868,108
29 868,108
23691,912
1 882,253
Харківська область
114 428,158
114 422,183
80 474,173
22 969,049
20531000000
Бюджет Валківської міської територіальної громади
408,281
408,281
81,657
20517000000
Бюджет Лозівської міської територіальної громади
7 202,776
7 202,776
6202,776
1 440,556
20534000000
Бюджет Вільхуватської сільської територіальної громади
499,603
499,603
376,072
99,921
20536000000
Бюджет Дворічанської селищної територіальної громади
229,476
229,476
45,896
20524000000
Бюджет Балаклійської міської територіальної громади
8 511,062
8 505,087
3686,057
1 701,019
20100000000
Обласний бюджет Харківської областi
97 576,96
97 576,96
70209,268
19 600
( Порядок та умови доповнено додатком 4 згідно з Постановою КМ № 754 від 04.10.2017 (754-2017-п) ; в редакції Постанов КМ № 187 від 14.03.2018 (187-2018-п) , № 1204 від 27.12.2018 (1204-2018-п) , № 345 від 24.04.2019 (345-2019-п) , № 583 від 05.07.2019 (583-2019-п) , № 120 від 19.02.2020 (120-2020-п) , № 697 від 12.08.2020 (697-2020-п) , № 1121 від 18.11.2020 (1121-2020-п) ; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1202 від 08.12.2020 (1202-2020-п) ; в редакції Постанов КМ № 204 від 17.03.2021 (204-2021-п) , № 825 від 11.08.2021 (825-2021-п) , № 1221 від 24.11.2021 (1221-2021-п) ) ( Додаток 5 виключено на підставі Постанови КМ № 697 від 12.08.2020 (697-2020-п) ) ( Додаток 6 виключено на підставі Постанови КМ № 697 від 12.08.2020 (697-2020-п) )