ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ПРО ВИЗНАННЯ БОРЖНИКА БАНКРУТОМ
07.09.10 р. Справа № 27/104б
за заявою кредитора (заявника) ОСОБА_1 м.Донецьк
до боржника Суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи ОСОБА_3 м.Донецьк
про визнання банкрутом
Суддя С.С.Тарапата
Представники: від кредитора – ОСОБА_1 (паспорт)
від боржника – не з’явився
присутній арбітражний керуючий Толчеєв О.Ю.
Господарським судом Донецької області ухвалою від 25.08.10р. порушена справа про банкрутство Суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи ОСОБА_3 м.Донецьк розгляд справи призначено в судовому засіданні на 07.09.10р., заявника зобов’язано представити суду необхідні документи.
В заяві про порушення справи про банкрутство кредитор звернувся з клопотанням про призначення ліквідатором по справі арбітражного керуючого Толчеєва О.Ю. Суду надана заява арбітражного керуючого Толчеєва О.Ю. про згоду на призначення ліквідатором по даній справі та копія ліцензії на право провадження діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).
В судовому засіданні 07.09.10р. кредитор надала витребувані господарським судом додаткові документи.
Розглянувши в судовому засіданні 07.09.10р. матеріали справи, заслухавши кредитора, суд
встановив:
Рішенням Ворошиловського районного суду м.Донецька від 17.05.10р. по справі №2-3682/10, з урахуванням ухвали від 11.06.10р. про виправлення описки, з Суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи ОСОБА_3 м.Донецьк на користь ОСОБА_1 м.Донецьк стягнута заборгованість в сумі 9136820грн., з яких: 9135000грн. – сума основного боргу, 1820грн. – судові витрати. Судом 17.05.10р. виданий відповідний виконавчий лист.
Постановою Відділу Державної виконавчої служби підрозділом примусового виконання рішень у Донецькій області від 30.06.10р. відкрито виконавче провадження по примусовому виконанню виконавчого листа №2-3682/10 від 30.06.2010р. та встановлений семиденний строк для добровільного виконання вказаного виконавчого листа.
Виконавчою службою встановлено, що боржник за місцем проживання відсутній, про що державним виконавцем складено акт від 08.07.10р.
Згідно листа Відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області від 07.09.10р. встановлено, що на виконанні підрозділу примусового виконання рішень відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Донецькій області перебуває виконавче провадження по примусовому виконанню виконавчого листа №2-3682/10 виданого 03.06.10р. Станом на 06.09.10р. сума заборгованості з боржника не стягнута.
За поясненнями представника кредитора заборгованість станом на 07.09.10р. не погашена.
Боржник за місцем проживання відсутній, що підтверджується матеріалами справи.
В силу п.2 ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатора.
В судовому засіданні 07.09.10р. кредитор клопотав про призначення ліквідатором по справі арбітражного керуючого Толчеєва О.Ю. та встановлення строку ліквідаційної процедури на 4 місяці.
Присутній в судовому засіданні арбітражний керуючий Толчеєв О.Ю. підтвердив згоду на призначення його ліквідатором по справі.
З огляду на зазначене суд вважає за необхідне визнати боржника банкрутом, за клопотанням кредитора відкрити ліквідаційну процедуру строком на 4 місяці, ліквідатором призначити арбітражного керуючого Толчеєва Олексія Юрійовича (ліцензія серії АБ №271673).
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 3-1, 22- 24, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 36, 75 ГПК України, господарський суд
П О С Т А Н О В И В :
Визнати боржника – Суб’єкта підприємницької діяльності – фізичну особу ОСОБА_3 (АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер - НОМЕР_1) банкрутом.
Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 4 місяці – до 07.01.2010р.
Ліквідатором призначити – арбітражного керуючого Толчеєва Олексія Юрійовича (ліцензія серії АБ №271673), ідентифікаційний номер - НОМЕР_2; місце проживання- АДРЕСА_2).
Зобов’язати ліквідатора:
- у п’ятиденний строк з дня прийняття постанови опублікувати відомості про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
- письмово повідомити про визнання боржника банкрутом та введення ліквідаційної процедури всіх відомих кредиторів боржника, крім того обов’язково: органи Пенсійного фонду України, Фонди соціального страхування, Державної виконавчої служби, Центр зайнятості.
- по закінченні ліквідаційної процедури подати до суду звіт про проведену роботу та інші документи, передбачені ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Суддя
Вик тел.
Надруковано примірників - : господарському суду Донецької області -, сторонам - .