У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
5 листопада 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого       Колесника П.І.,
суддів:         Гуля В.С., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Київенергопромінвест" на постанову Вищого господарського суду України від 16 червня 2009 року у справі №32/27 (rs3936324) за позовом відкритого акціонерного товариства "Домобудівний комбінат №1 ім. М.В. Співака" до товариства з обмеженою відповідальністю "Київенергопромінвест", акціонерно-комерційного банку соціального розвитку "Укрсоцбанк" про визнання угоди недійсною,
в с т а н о в и л а :
Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 31 березня 2009 року відмовлено в прийнятті апеляційної скарги відкритого акціонерного товариства "Домобудівний комбінат №1 ім. М.В. Співака" на ухвалу Господарського суду міста Києва від 27 лютого 2008 року у даній справі.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказану ухвалу суду апеляційної інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 16 червня 2009 року з підстав порушення судом касаційної інстанції норм матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями 111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3936324) від 16 червня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
В.С. Гуль
С.О. Щотка