У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 жовтня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого           Колесника П.І.,
суддів:        Берднік І.С., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу державної податкової інспекції у Київському районі міста Харкова на постанову Вищого господарського суду України від 15 липня 2009 року у справі №53/119-08 за позовом акціонерного банку "Факторіал-Банк" до приватного підприємства "Фатон", Головного управління Державного казначейства України у Харківській області, державної податкової інспекції у Київському районі міста Харкова про стягнення суми,
в с т а н о в и л а :
Справа розглядалася судами неодноразово.
Останнім рішенням Господарського суду Харківської області від 28 січня 2009 року позов задоволено частково.
Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 13 квітня 2009 року вказане рішення суду першої інстанції змінено в частині розподілу судових витрат. У решті рішення Господарського суду Харківської області від 28 січня 2009 року залишено без змін.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказані судові рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 15 липня 2009 року з підстав порушення судом касаційної інстанції норм матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями 111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4119964) від 15 липня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
І.С. Берднік
С.О. Щотка