У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 жовтня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого           Колесника П.І.,
суддів:        Берднік І.С., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу приватного підприємства "Продторг-Тернопіль" на постанову Вищого господарського суду України від 5 серпня 2009 року у справі №12/3-53 за позовом приватного підприємства "Дніпро-Захід" до приватного підприємства "Продторг-Тернопіль" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду Тернопільської області від 16 лютого 2009 року, залишеним без змін постановою Львівського апеляційного господарського суду від 12 травня 2009 року, позов задоволено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказану постанову суду апеляційної інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 5 серпня 2009 року з підстав порушення судом касаційної інстанції норм матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями 111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4331359) від 5 серпня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
І.С. Берднік
С.О. Щотка