У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 жовтня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого           Колесника П.І.,
суддів:        Берднік І.С., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Рівнеазот" на постанову Вищого господарського суду України від 17 червня 2009 року у справі №7Б-209-3/10Б за заявою підприємства "Правекс-Енергія" про визнання відкритого акціонерного товариства "Рівнеазот" банкрутом,
в с т а н о в и л а :
Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 30 березня 2009 року строк санації відкритого акціонерного товариства "Рівнеазот", а також терміни повноважень керуючого санацією боржника – генерального директора вказаного підприємства Заблуди М.В. та розпорядника майна відкритого акціонерного товариства "Рівнеазот" – арбітражного керуючого Ладарія П.А. продовжено до 1 жовтня 2009 року.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказану ухвалу скасовано, а справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 17 червня 2009 року з підстав різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального і процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями 111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4032506) від 17 червня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
І.С. Берднік
С.О. Щотка