У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 жовтня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:           Барбари В.П.,
суддів:             Гуля В.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу фірми "Шені" на постанову Вищого господарського суду України від 20 серпня 2009 року в справі за позовом фірми "Шені" до Малоріченської сільської ради, 3-тя особа – державне підприємство "Алуштинське лісове господарство", про визнання незаконними та скасування рішень,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Автономної Республіки Крим від 12 лютого 2009 року позов задоволено.
Постановою Вищого господарського суду України від 20 серпня 2009 року зазначене рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs5454786) від 20 серпня 2009 року в справі №2-22/513-2009.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
Судді:
Гуль В.С.
Потильчак О.І.