У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 жовтня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:             Барбари В.П., 
суддів:               Потильчака О.І., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Дніпродзержинська теплоелектроцентраль" на постанову Вищого господарського суду України від 8 липня 2009 року в справі за позовом виконавчого комітету Заводської районної ради до відкритого акціонерного товариства "Дніпродзержинська теплоелектроцентраль" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 23 жовтня 2008 року позов задоволено.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 24 лютого 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 8 липня 2009 року, рішення суду першої інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4119589) від 8 липня 2009 року в справі №6/89-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
Судді:
Потильчак О.І.
Щотка С.О.