У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 жовтня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П., 
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства транспортного будівництва "Дніпротрансбуд" на постанову Вищого господарського суду України від 29 липня 2009 року в справі за позовом Державного комітету України з державного матеріального резерву до відкритого акціонерного товариства транспортного будівництва "Дніпротрансбуд" про повернення матеріальних цінностей та стягнення штрафу і пені,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду м. Києва від 6 листопада 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 1 квітня 2009 року, позов задоволено.
Постановою Вищого господарського суду України від 29 липня 2009 року зазначені судові рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4885655) від 29 липня 2009 року в справі № 35/81-45/197.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
Судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.