У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 жовтня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П., 
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу Київської міської ради на постанову Вищого господарського суду України від 9 липня 2009 року в справі за позовом закритого акціонерного товариства "Дослідний завод зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона" до Київської міської ради, 3-ті особи: товариство з обмеженою відповідальністю "Юрбудконсалтинг", Фонд державного майна України, Національна академія наук України, про визнання недійсним рішення,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду м. Києва від 14 березня 2008 року позов задоволено.
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 4 березня 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 9 липня 2009 року, рішення суду першої інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4119704) від 9 липня 2009 року в справі № 16/60.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
Судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.