У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 жовтня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П., 
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу Міністерства юстиції України на постанову Вищого господарського суду України від 22 липня 2009 року в справі за позовом Міністерства юстиції України в інтересах Державного казначейства України до Державного департаменту України з питань виконання покарань, Вінницької установи виконання покарань Управління державного департаменту з питань виконання покарань у Вінницькій області №1, Арбузинської виправної трудової колонії №83, Снігурівської виправної колонії №5 про відшкодування збитків,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду м. Києва від 10 листопада 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 16 березня 2009 року, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 22 липня 2009 року зазначені судові рішення залишено без змін.,
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4207683) від 22 липня 2009 року в справі №42/228.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
Судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.