У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
7 жовтня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Віта С" ЛТД на постанову Вищого господарського суду України від 23 липня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю фірми "Віта С" ЛТД до акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку "Промінвестбанк" про стягнення суми,
встановила:
Рішенням господарського суду м. Києва від 6 лютого 2009 року позов задоволено частково.
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 9 квітня 2009 року зазначене рішення частково скасовано, позов задоволено.
Постановою Вищого господарського суду України від 23 липня 2009 року постанову суду апеляційної інстанції скасовано, рішення суду першої інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4265036) від 23 липня 2009 року в справі № 32/465.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
Судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.