У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
7 жовтня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Місто на воді" на постанову Вищого господарського суду України від 30 липня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Місто на воді" до товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Донспецизоляция" про визнання договору недійсним,
в с т а н о в и л а:
Ухвалою господарського суду Донецької області від 16 березня 2009 року відмовлено в задоволенні клопотання ТОВ "Місто на воді" про вжиття заходів до забезпечення позову.
Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 19 травня 2009 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 30 липня 2009 року, ухвалу суду першої інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4886336) від 30 липня 2009 року в справі № 33/8пд.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
Судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.