У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
1 жовтня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого           Колесника П.І.,
суддів:      Берднік І.С., Черногуза Ф.Ф.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Євро-Елмікс" на постанову Вищого господарського суду України від 11 серпня 2009 року у справі №39/190пн за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Укрспецремонт ХХІ" до товариства з обмеженою відповідальністю "Євро-Елмікс", треті особи: Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк (закрите акціонерне товариство), комунальне підприємство "Бюро технічної інвентаризації м. Донецька" – про звернення стягнення на майно та визнання права власності,
встановила:
Рішенням Господарського суду Донецької області від 18 грудня 2008 року, залишеним без змін постановою Донецького апеляційного господарського суду від 4 березня 2009 року, позов задоволено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказані судові рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 11 серпня 2009 року з підстав її невідповідності міжнародним договорам, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
ухвалила:
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4884481) від 11 серпня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
І.С. Берднік
Ф.Ф. Черногуз