У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
1 жовтня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого           Колесника П.І.,
суддів:      Берднік І.С., Черногуза Ф.Ф.,
розглянувши касаційну скаргу приватного науково-виробничого підприємства "Вікторія-М" на постанову Вищого господарського суду України від 23 червня 2009 року у справі №Б29/36-09 за заявою приватного науково-виробничого підприємства "Вікторія-М" про визнання приватного підприємства "Ланом" банкрутом,
встановила:
Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 8 квітня 2009 року зокрема затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута. Приватне підприємство "Ланом" ліквідовано, провадження у даній справі припинено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказану ухвалу скасовано, а справу передано на розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 23 червня 2009 року з підстав порушення судом касаційної інстанції норм матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
ухвалила:
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3937038) від 23 червня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
І.С. Берднік
Ф.Ф. Черногуз