У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
1 жовтня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого           Колесника П.І.,
суддів:      Берднік І.С., Черногуза Ф.Ф.,
розглянувши касаційну скаргу фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 на постанову Вищого господарського суду України від 29 липня 2009 року у справі №8/345-08 за позовом фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 до Квартирно-експлуатаційного відділу міста Біла Церква про визнання права користування земельною ділянкою,
встановила:
Рішенням Господарського суду Київської області від 12 серпня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 1 грудня 2008 року, позов задоволено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України касаційне провадження, порушене за касаційною скаргою фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 на вищезазначену постанову суду апеляційної інстанції, припинено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 29 липня 2009 року з підстав її невідповідності положенням Конституції України (254к/96-ВР) , а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального і процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
ухвалила:
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs5661514) від 29 липня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
І.С. Берднік
Ф.Ф. Черногуз