У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
1 жовтня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:           Колесника П.І.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу дочірнього підприємства "Кий Авіа Текс" на постанову Вищого господарського суду України від 29 липня 2009 року в справі за позовом закритого акціонерного товариства "Ламітек-Укрізоліт" до Клавдієво-Тарасівської селищної ради, дочірнього підприємства "Кий Авіа Текс" про визнання договору недійсним,
встановила:
Рішенням господарського суду Київської області від 2 лютого 2009 року позов задоволено.
Постановою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 7 квітня 2009 року рішення суду першої інстанції скасовано, в позові відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 29 липня 2009 року постанову суду апеляційної інстанції скасовано, рішення суду першої інстанції залишено в силі.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, нормам матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4265157) від 29 липня 2009 року в справі № 13/262-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Колесник П.І.
Судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.