У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
1 жовтня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:           Колесника П.І.,
суддів:      Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича фірма "Дніпротехтранс" на постанову Вищого господарського суду України від 6 серпня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Ністас-Україна" до товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича фірма "Дніпротехтранс" про визнання договору недійсним,
встановила:
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 28 січня 2009 року, залишеним без змін постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28 квітня 2009 року, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 6 серпня 2009 року зазначені судові рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
ухвалила:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4330604) від 6 серпня 2009 року в справі № 14/357-08.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Колесник П.І.
Судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.