У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
1 жовтня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:     Колесника П.І.,
суддів:       Берднік І.С.,  Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Маркетинг, ЛТД Ко" на постанову Вищого господарського суду України (rs4389552) від 5 серпня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Маркетинг, ЛТД Ко" до товариства з обмеженою відповідальністю "Грандпроект ХХІ" про стягнення суми; зустрічним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Грандпроект ХХІ" до товариства з обмеженою відповідальністю "Маркетинг, ЛТД Ко" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Донецької області від 23 березня 2009 року в задоволенні первісного позову відмовлено, зустрічний позов задоволено.
Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 3 червня 2009 року рішення суду першої інстанції частково скасовано, первісний позов задоволено частково, в задоволенні зустрічного позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 5 серпня 2009 року постанову суду апеляційної інстанції скасовано, рішення суду першої інстанції частково змінено.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст. 111-15, 111-17 Господарського процесуального кодексу України (1798-12) , колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 5 серпня 2009 року в справі №39/115 (rs4389552) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Колесник П.І.
Судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.