У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 вересня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого           Колесника П.І.,
суддів:       Карпечкіна П.Ф., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Скайспед Україна" на постанову Вищого господарського суду України від 15 липня 2009 року у справі №58/07-09 за позовом приватного підприємства "Агна-М" до товариства з обмеженою відповідальністю "Скайспед Україна" про стягнення суми,
встановила:
Рішенням Господарського суду Харківської області від 27 лютого 2009 року, залишеним без змін постановою Харківського апеляційного господарського суду від 22 квітня 2009 року, позов задоволено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України вказану постанову суду апеляційної інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 15 липня 2009 року з підстав порушення судом касаційної інстанції норм матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
ухвалила:
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs4120078) від 15 липня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
П.Ф. Карпечкін
С.О. Щотка